Lista ocen Citroen C4 Picasso I 1.6 VTi 120KM 88kW 2008-2013 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malmo
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
spoko i nie czepiam się przyciąłem paluchy kilka razy bo przecież środek kierownicy stoi a reszta się kręci i się nauczyłem takie czy fajnie nie wiem raczej nie zauważalne w codzienności... a ciekawostka bo ktoś pisał że klima dwustronna to i się reguluje z dwóch stron a co potem jak z dwóch stron inna temperatura a ty sam jedziesz... no i klops... a jednak da się trzeba przytrzymać auto po stronie kierowcy i spoko będzie taka sama.... reszta...
~Marek G.
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Jest wiele drobnych braków. Lamki sygnalizujące światła na centralnym panelu kierownicy w słoneczny dzień są zupełnie niewidoczne. Nie pomyśleli o jakiś malutkim, zgrabnym daszku. Przycisk uruchamiający korek wlewu paliwa denerwująco nisko na wysokości kolan. Kolanem lewym trącam i ściągam przy wysiadaniu osłonkę bezpieczników. Brakuje mi jakiegoś poręcznego schowka na kompakty.
~Kazimierz
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Jak się człowiek przyzwyczai do francuskich rozwiązań to całkiem całkiem. Fajne rozwiązanie z nieruchomym środkiem kierownicy - bardzo to wygodne. Minus - sterowanie klimatyzacją strony pasażera. Kierowca nie ma możliwości zmiany ustawień ze swojego fotela. Trzeba się wychylić i zmienić to na panelu pasażera. Trochę to niebezpieczne w czasie jazdy.
~aprox
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
wszystko od ręką, jest trochę przycisków i koniecznie trzeba przestudiować instrukcję :) - niestety duży minus to brak polskiego MENU i z tego co wiem na dzień dzisiejszy nie z tym kierunku nie jest wiadome w ASO :( - no i trochę są słabo widoczne w dzień ikonki na kierownicy
~Gosc
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Duzo pali plyn do spryskiwaczy znika bo sika po calym dachu I szybie w ogromnej ilosci a serwis rozklada ręce
~Mariusz
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Wystarczy krótkie przyzwyczajenie i nie ma problemu z obsługą czegokolwiek.
~SingSing74
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Trzeba się przestawić na citroenowskie patenty i wtedy jest w porządku.