Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW od 2013 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sztywny
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Fajny design i ergonomia. Świetna widoczność. Drobne, ale uciązliwe usterki trochę martwią w praktycznie nowym samochodzie, ciekawe co będzie dalej. Silnik dosyć dynamiczny, ale głowy nie urywa. Mógłby mniej palić - przepaść w stosunku do danych producenta jest zbyt duża. Brak czujnika poziomu płynu w samochodzie naszpikowanym elektroniką trochę dziwi. Niezła nawigacja, szkoda, że u nas nie działa w pełni funkcjonalnie.
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
wersja Intensive, biały; Ciągle zachwyca design'em zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Dostarcza niepohamowane uczucie przyjemności z korzystania z auta, jeżdżę nim nieśpiesznie czasem wybierając dłuższą drogę dla samej przyjemności.
~wojażer
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Samochód należy oceni bardzo wysoko. Kupując nie spodziewałem się, że przyniesie mi tyle przyjemności z jazdy: ładny, wygodny, ekonomiczny. Oby tak było dalej. Mit francuskich samochodów upada (mój kolejny pojazd PSA).
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Auto piękne i wdzięczne. Warte swojej ceny. Doskonale spisuje się z postawionych przed nim zadań. A jego zadaniem jest bycie autem rodzinnym. Wygodnym, przestronnym i niezawodnym. Dla mnie 5+
~Krzy5io
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Design, przestronność, wyposażenie, radość z jazdy nie do pobicia Wygoda, cisza i odrobina luksusu. W tej beczce miodu łyżka dziegciu - usterkowość
~Michał
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Samochód bardzo wygodny, pojemny, bezawaryjny z jednym małym ALE , ale o tym później.
~Maniek
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Fajny design i ergonomia świetny komfort i dynamiczny silnik sama przyjemność z jazdy.
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Nie ma większych problemów, a wygoda wynagradza wszytstko.
~Paweł
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Auto dopracowane warte swojej ceny.

Citroen C4 Picasso II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Merc
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Auto wygodne,przestronne i niezawodne.
Citroen C4 Picasso II Picasso