Lista ocen Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW od 2013 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
duże odczucie przestronności, bardzo praktyczne kładzione oparcie przedniego fotela pasażera, tego mi zawsze brakowało .. fotele tylne łatwo składane i przesuwane z regulacją kąta pochylenia oparć; tapicerka materiałowa przyzwoita, niestety welur niedostępny..
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Auto jest przestronne i wygodne. Zaletą w 5-osobowej rodzinie są 3 niezależne fotele w drugim rzędzie. Spokojnie mieszczą się 3 foteliki. Dodatkowe siedzenia w 3 rzędzie też dają radę w razie potrzeby, choć to raczej na krótkim odcinku,
~Tomik_UNO
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Przestrzeni wręcz nadmiar. Jak w busie. Wygodne przednie fotele z zapasem miejsca dla obu podróżników. Z tyłu można się ganiać. 3 miarowe niezależne fotele z możliwością powiększenia przestrzeni w bagażniku. A pomimo tego nadal wygodnie i przestrzennie.
~Paweł
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Miejsca dla kierowcy i pasażerów dużo choć z zewnątrz nie wygląda tak obszernie tylne siedzenia można przesuwać przez co można powiększyć bagażnik wielka wygoda.
~sztywny
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Jest dużo miejsca. Stosunkowo mało nad głową, chociaż 200 centymetrów nie mam. Bagażnik dosyć spory, ale jak się przesiada z Audi A6 kombi to może być lekki niedosyt.
~Krzy5io
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Chyba nie ma w tej dziedzinie konkurencji. W niewielkim w sumie pojeździe (długość poniżej 4,5 m) wygospodarowano ogromną ilość miejsca dla pasażerów i na bagaż.
~Michał
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Dla kierowcy i pasażera super, pozycja za kierownicą, wysoko się siedzi wygodnie wsiada i wysiada. Z tyłu nie za wygodnie, ale ja tam nie jeździłem.
~Maniek
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Przestrzeni z przodu i z tyłu w sam raz a nawet trochę więcej. Z tyłu niezależne fotele z możliwością powiększenia przestrzeni w bagażniku.
~rob75
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Jak to w cintroenowych vanach. Dużo miejsca. Zarówno dla kierowcy jak i pasażera.

Citroen C4 Picasso II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojażer
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Ogromna przestrzeń przy takich gabarytach.
Citroen C4 Picasso II Picasso