Lista ocen Citroen C5 I Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW 2001-2007 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdamolSS
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Autko jest bardzo pojemne, bagażnik ogromny. Fotele bardzo wygodne. Jedyne co moge im zarzucić to totalny brak trzymania bocznego. Kolejny atut autko to możliwośc opuszczenia samego tyłu podczas załadunku przyciskiem w bagażniku. Świetna sprawa.
~Acc79
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Tu tylko może być jedna ocena i każdy kto choć raz siedział w C5 kombi będzie rozumiał dlaczego. Dla mnie rewelacja i tylko w wanach można mieć więcej miejsca choć raczej jest tam mniej wygodnie:)
~krzysio
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
nie ma co pisać, miejsca bardzo dużo. mam 2 metry wzrostu, żona 1,90m, córka też i jest nam luźno. na wczasy pojechaliśmy z moją siostrą i jej synem w 5 i też było OK!
~swietokrzyskie
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Duzo miesca z tylu dla pasazerow z przodu ten kazdy znajdzie odpowiednia pozycje dla siebie. Przednie fotele regulowane w 3 plaszczyznach
~krde@wp.pl
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
spor miejsca dla kierowcy i pasażerów, w pięć osób spokojnie można przemierzać długie trasy bez zdrętwienia barków
~Przemek
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Nie ma poczucia ciasnoty po bokach jak to się nieraz zdarza. Jechałem też z tyłu i również było bardzo wygodnie
~remo31
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Wystarczajaco miejsca z przodu i z tylu oraz duzy bagaznik, czego chciec wiecej?
~Malin
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Mnóstwo miejsca i wygodne siedzenia
~Lukas
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Ogromna przestrzen i wygoda przede wszystkim
~prewit@neostrada.pl
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Z przodu mnostwo miejsca- z tylu jednak nie za duzo
Citroen C5 I Kombi