Lista ocen Citroen C8 2.0 i 16V 138KM 101kW 2002-2014 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Poza skrzynia i slupkiem trzeci moj problem. Mam dosyc dlugie nogi i niestety siedze jak w Polonezie. Nie dojrze, ze w kucki to jeszcze lewa noga stale ugieta. Moze w wersji z automatem jest lepiej i mozna za pedal hamulca wyciagnac nogi ? Tutaj niestety robie jak juz bardzo musze choc zdaje sobie sprawe ze to niebezpieczne. Dla mnie fotele sa za miekkie ,maja krotkie i za niskie siedziska. Jak usiadlem w Skodzie Fabii i odjechalem do tylu to...
~Andrzej
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Z tyłu 6 i 7 miejsce to pełnowymiarowe fotele, łacznie z zaczepami ISOFIX. Dorosły bez problemu się zmieści. W układzie 5 miejscowym wózek gondola po prostu wjeżdża do środka, bez składania :)
~Dominik
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Nigdzie nie jest lepiej, a przymierzałem się do wielu aut i takie rozplanowanie przestrzeni należy uznać za wzorzec. Trzeci rząd to nie fikcja, tam nie trafia się za karę jak u konkurencji.
~tomason
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
dzieki przesuwnych fotelach w 3 rzeach przestrzen jest super naet na 8 osob, a jezeli nie sa to koszykaze to nawet bagaznik miesci nie malo
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
rewelka. 6 osob w pelnym komforcvie i z duzym bagazem (turnieje) - duze elkrtycznie odsuwane drzwi - DOSKONALE
~Piotr Zielonka
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Samochód, w którym pasażerowie mogą sobie przechodzić z przodu do tyłu i odwrotnie - w trakcie jazdy.
~cytryniarz
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Trochę brakuje miejsca na nogi w pierwszym rzędzie. A poza tym salonka.
~Fan cytrynek
650 km bez wysiadania mówi samo, a pasażerowie też nie piszczeli