Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gaga
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Jezdzimy citroenem c 4 grand picasso od 3 miesiecy. zdecydowalismy sie na wieksze auto kiedy powiekszyla sie nam rodzina i powiem tak. jak dla mnie to rewelacja! przestrzen wewnatrz auta jest wspaniala. bagaznik olbrzymi bardzo pakowny. ladnie solidnie wykonane wszelkie elementy wewnatrz auta. mamy silnik 1.6 i spala srednio 6,2 litra. co jak na takie duze auto to malenko. jezdzi sie bardzo wygonie wysoko sie wsiada i wysiada , duza szyba...
~konchi@o2.pl
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Najlepszy stosunek jakość-cena, porównywalne klasą i wyposażeniem fury niemieckie czy japońskie są 20-40 tys. droższe (cena katalogowa nijak się ma do tej do zapłaty, warto się targować!). Nikt tyle nie schodzi z ceny co Cytryna (2.0 HDI SX PACK + pakiety parkowania i inne cena katalogowa to prawie 100 tys, a można wyjąć za 75 - 77 tys.).
~jakub0301
Grand Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Sądzę że warto się zastanowić bo jakbym miał w cenie 13-17 tys szukać minivana (na rok 2020) to nie znalazlem lepszego wyboru i wybrałbym jeszcze raz citroena. VW ma Sharana ewentualnie Turan ale i tak cytryną nowocześniej wyglada, alahambra, Galaxy Ford no chyba że ten nowszy a tak to one wyglądają staro.
~jakub0301
Grand Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
~Darek
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bomba. Ja nie wiem czemu te francuzy sa tak tanie, jak kazdemu szczena opada po obejrzeniu auta. bi-ksenony skretne, navi, tempomat, DVD, czujniki, klima dwustrefowa, oswietlenie kameralne, zawieszenie pneumatyczne, szyby akustyczne, automatyczny reczny, wycieraczki, światła, skrzynia... itd. itd.
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
w tej cenie żadko kupi się tak dobre auto jeżdziłem kilkoma autami mam prawko od25 lat miałem fiaty nie były złe wbrew opiniom miałem cytryne bx ben zyne była super miałem mondeo mk3 benzyne z gazem też byłsuper był również wieśvagen passat i nigdy więcej wieśwagenów
~GrzeS
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Jak na samochód rodzinny cena nie odzwierciedla pełni wartości tego \"cacka\". I dobrze, nie wszyscy muszą jeździć dobrymi samochodami. Jakość wykończenia i wszystkie detale z pewnością mogłyby być, a być może i są, wykorzystane w samochodach o klasę lub dwie wyżej.
~Radek
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Najwiecej za niajniższą cenę. To dewiza tego auta. Mega bagażnik, 7 miejsc, dużo miejsca, znany i oszczędny silnik. W zamian niska jakość plastików i wykończenia. Stosunek cena jakość idealny- nie znajdziesz żadnego takiego vana za taką cenę.
~pommail
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Dla mnie ten stosunek jest bardzo dobry. Model z tego rocznika to ostatni lub przedostatni rok przed zmianą modelu, więc to co miało być dopracowane takie jest. Ostatnio słyszałem od osoby zorientowanej, że tego modelu póki co nie ma sensu wymieniać na C4 II.
~Łukasz
Grand Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Sprawę pieprzy albo za słaby silnik, albo kiepska skrzynia biegów. Dla mnie 5+1 biegów dziś to lekka żenada, bo zakres prędkości 0-150km/h jest dużo większy niż kiedyś (100 to kiedyś było hoho!) Dziś bym kupił, ale wziąłbym mocniejszy silnik i tyle.