Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek@internationalpress.com
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Mierze 192cm wzrostu - miejsca z przodu mam wiecej niz potrzebuje :) W drugim rzedzie siedzen - takze mieszcze sie bez zadnych problemow. Nie probowalem siadac w trzecim rzedzie, ale nawet bez wsiadania mozna stwierdzic, ze sa raczej to siedzenia dla dzieci lub osob stosunkowo niskich :))
~wawrze
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Siedzi się wysoko jak w SUVie, wyżej niż w innych minivamach, którymi jeździłem. W drugim rzędzie na luzie wchodzą trzy foteliki albo dwa foteliki i dorosły. W trzecim rzędzie swobodnie mieści się osoba 180 cm wzrostu, dla wyższych może być już niewygodnie.
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przód i drugi rząd siedzeń bardzo dużo miejsca trzeci rząd dla dzieci jeszcze da radę. Latem jechaliśmy w sześciu na wakacje braliśmy dodatkową osobę co prawda dziecko ale było dobrze przez tydzień przyjechaliśmy 1200 km bez kufra na dachu i daliśmy radę
~gregoriano
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
jestem osobą o wzroście 185cm . miejsca jak dla mnie sporo . Pasażerowie również nie mają na co narzekać . Nie wiem jak w 3 rzędzie bo mam z \"kraką\" ale mam wrażenie że jest dobre do przewożenia mniejszych dzieci i to na krótkim dystansie.
~SIM57
Grand Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Doskonałe auto dla 5. osób. Bardzo dużo miejsca, zwłaszcza dla pasażera środkowego fotela w II-gim rzędzie (jeśli jest wysoki - bardzo wygodnie może podróżować w pozycji niemal leżącej z wyciągniętymi swobodnie nogami! między fotelami pierwszego rzędu)
~Micho
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Ogromna przestrzeń szczególnie z przodu. Pasażerowie drugiego rzędu również mają bardzo dużo miejsca. Trzeci rząd siedzeń trzeba traktować jak dodatkowe miejsca w razie awaryjnej potrzeby \"zapakowania\" dwóch kolejnych osób. Najlepiej niedużych :)
~tomaj12
Grand Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Każdy ma wystarczającą ilość miejsca dla siebie, oczywiście nie biorąc pod uwagę III rzędu siedzeń. Tam dobrze czują się moje dzieci, aczkolwiek jak była potrzeba podwiezienia osób dorosłych to też daliśmy radę:)
~Marcin
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Dosyć miejsca dla kierowcy i pasażerów. Mam zainstalowany fotelik dla dziecka do jazdy tyłem, za siedzeniem pasażera i powoduje on, że na przednim fotelu jest mało miejsca. Warto dokonać przymiarki przed zakupem. Ja tego nie zrobiłem.
~fik121
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Wszystko było by doskonale gdyby nie mały mankament. Po zamocowaniu fotelika z tyłu syn(4 lata) ma mało miejsca na nogi gdy przedni fotel jest nawet lek podsunięty do tyłu. Sam jak jechałem z tyłu moje odczucia komfortowo.
~Dariusz
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
nie jest to limuzyna ani van więc się nie czepiam - możliwość regulacji oddalenia drugiego rzędu siedzeń to plus, brakuje jednak możliwości całkowitego wyjęcia siedzeń jak to było w Xsarze Picasso