Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Wszystko zapięte na ostatni guzik, brakowało mi większej ilości gniazd 12 Voltów w bagażniku, musiałem dołożyć, przydałaby się oprócz czujników cofania kamera cofania ; niestety w tym modelu nie przewidziano. Na uwagę zasługuje duża liczba schowków, brakuje uchwytów nad drzwiami pasażera i kierowcy (moje subiektywne odczucie). Elektryczny sterowany fotel kierowcy nie składa się niestety w pełni do transportu długich przedmiotów.
~Darek
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Nieruchomy środek kierownicy, centralne zegary, sterowanie klimy w skrajnych końcach deski to rzeczy, do których trzeba przywyknąć. Jednak po kilkudziesiciu kilometrach w tym aucie człowiek zadaje sobie pytanie, dlaczego w innych autach nie ma tak genialnych rozwiązań? Z kierownicy da sie kontrolować wszystko!
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo dobrze zaprojektowane wskaźniki i przyrządy. Jedynym wyjątkiem jest wskaźnik poziomu paliwa, który notorycznie się chowa za kierownicą. Dobrze, że informacja o niskim poziomie paliwa jest dodatkowo przekazywana w postaci sygnału dźwiękowego.
~MaciuK
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Dosc Drogie czesci ! Wymiana paska Rozrzadu razem z lancuchem 1700zl mnie kosztowala :/ ceny wymiany sprzegla polaltomatycznego zaczynaja sie od 1200zl najtanszy zamiennik do 1800zl orginalne.
~Tomasz
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Płaska podłoga, wysoko umieszczony lewarek biegów, podłokietniki, dużo schowków w kabinie. Trochę brak haczyków (tylko 1) czy przegródek w bagażniku.
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Pierwsze wrażenie trochę mnie zszokowalo ale powiem szczerze ze ogarnolem to bez problemów
~Tomasz Szymański
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Wszystko na swoim miejscu... mi więcej nie potrzeba... a i za mniej bym się nie obraził...
~Michał
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przestrzeń, funkcjonalność, schowki, składane siedzenia i wiele wiele innych
~Greg
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Kierownica kierownica kierownica genialne rozwiazanie
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
wszystko na swoim miejscu obsługa na kierownicy również ok