Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomik0
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
wymiana połowy zawieszenia , wentylator chłodnicy , Nie wiem czy to usterka ale od samego początku potwornie hałasuje zawieszenie , w serwisie stwierdzili ze taki hałas od zawieszenia spowodowany jest tym że przednie i tylne zawieszenie znajduje się w obrębie kabiny i wszystkie normalne dźwięki szczególnie z przodu sa przenoszone do kabiny i dlatego je tak mocno słychać , w normalnym aucie amorki sa umieszczone pod przednia maską i dźwięki...
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy przebiegu 30000 km musiałem zmienić tylne amortyzatory. Ciekawy jestem, jaki jest stopień zużycia obecnych. Przekonam się już niebawem podczas przeglądu.
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Pęknięta sprężyna z przodu od najechaniu na dziurę i wymiana chłodnicy klimatyzacji (przegniła i zaczęła ciec )
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Zawór EGR , wymiana po ok. 180000 km, wymiana tarcz hamulcowych - trudno to nazwać awarią - raczej eksploatacja.
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie było żadnej. Samochód nigdy nie odmówił posłuszeństwa, nie wymagał wzywania pomocy drogowej ani tym podobnych historii.
~Greg
Zobaczymy z czasem