Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przy moim wzroście 195cm, 3 fotelikach z tyłu i żonie przy boku, wszyscy podróżujemy w komforcie i nikt nie narzeka, że mu w nogi ciasno :) Czasami dziecko z tyłu krzyczy, żebym swój fotel podsunął do tyłu, bo do rozkładanego stolika nie może dosięgnąć. Tempomat pozwala odpocząć prawej nodze, którą mogę sobie założyć na nogę lewą - jeżeli tylko bym sobie tego zażyczył.
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przód i drugi rząd siedzeń bardzo dużo miejsca trzeci rząd dla dzieci jeszcze da radę. Latem jechaliśmy w sześciu na wakacje braliśmy dodatkową osobę co prawda dziecko ale było dobrze przez tydzień przyjechaliśmy 1200 km bez kufra na dachu i daliśmy radę
~Darek
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bez zarzutu. Choć auto wyraźnie mniejsze od np. Galaxy, to jest naprawdę spore wewnątrz. Brak dźwigni ręcznego i lewarka biegów daje sporo miejsca miedzy fotelami - super.
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
miejsca ful oprócz wspomnianego już 3 rzędu .mam 3 dzieci więc używam go żadko jak wspomniałem wcześniej w wakacje jechaliśmy z dodatkowym dzieckiem i nie narzekało
~Tomasz
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Każdy się zmieści, fotele z tyłu można przesuwać względem siebie, dużo miejsca na nogi, płaska podłoga.
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Tył dla pasażerów trochę mało miejsca, ale ogólnie nie jest źle.
~Tomasz Szymański
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Z przodu aż za dużo... z tyłu jest dobrze...
~MaciuK
1 rzad ok ale 2 i 3 niestety oferuje malo miejsca
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Jak we wstępie - mistrzostwo świata
~tomik0
dopracowana