Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bomba. Ja nie wiem czemu te francuzy sa tak tanie, jak kazdemu szczena opada po obejrzeniu auta. bi-ksenony skretne, navi, tempomat, DVD, czujniki, klima dwustrefowa, oswietlenie kameralne, zawieszenie pneumatyczne, szyby akustyczne, automatyczny reczny, wycieraczki, światła, skrzynia... itd. itd.
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
w tej cenie żadko kupi się tak dobre auto jeżdziłem kilkoma autami mam prawko od25 lat miałem fiaty nie były złe wbrew opiniom miałem cytryne bx ben zyne była super miałem mondeo mk3 benzyne z gazem też byłsuper był również wieśvagen passat i nigdy więcej wieśwagenów
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie ma tak dobrego dobrze wyposażonego auta za tak niewiele jeździłem wieśvagenem i nigdy więcej jak naradzie to tylko ford mondeo może citroenowi dorównać
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Nowy może musi być drogi, przy tym stopniu komplikacji , nafaszerowania elektroniką ale cena używanych modeli w stosunku do jakości jest na plus.
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Auto kupione od dilera z przebiegiem 3000 km, jako auto demonstracyjne, za 70 tys PLN. Do tego doskonały i tani pakiet ubezpieczeniowy Citroena (z PZU).
~MaciuK
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Cena zakupu jest niska. zato mnostwo zeczy jest ktore sie psuja i za wysoka cene trzeba je naprawic !
~Michał
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Z tym wyposażeniem nie ma konkurencji cenowej na rynku
~tomik0
pół na pół
~Tomasz Szymański
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Trudno o lepszą na rynku...