Lista ocen Citroen Jumper I (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Wygodny, sprężysty fotel, podłokietnik w standardzie (mógłby być dłuższy), rozkładany stolik w środkowym oparciu, składana półeczka z uchwytem na dokumenty na konsoli środkowej, pokaźny schowek na środku, półka nad głowami, wyjmowana popielniczka, miejsce na tachograf/cb radio
~Piotr
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Fotel kierowcy nie posiada regulacji góra-dół. Mam 185cm i mam wrażenie że siedzę pod samym sufitem. No i już kilkakrotnie przy wsiadaniu wyrżnąłem głową w półk
~kristoforo
Furgon 2.9 TD 130KM 96kW
mam dwumiejscowego, więc jest sporo miejsca. Pneumatyczny fotel kierowcy jest super bo można zmieniać pozycje i jazda nie jest taka monotonna i męcząca jednocześnie
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Przestrzenna kabina, sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów, większość potrzebnych schowków i półek. Dużo wygodniejszy od wielu znanych mi busów.
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
No niestety to jest chyba najgorsza strona tego auta. Przy moim wzroście 183cm jest mi zwyczajnie ciasno w kabinie. Brakuje mi schowków.
~Grzegorz
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Wygodna przestronna i jak na auto do pracy dobrze wyciszona kabina, fotel kierowcy z pełną regulacją i podłokietnbikiem, natomiast pasażerowie mają \"ławkę\".
~601404420
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
mam 199 cm wzrostu i bez problemu daje rade!! ale jak sa 3 osoby to jest masakra, idealne tylko dla kierowcy, max kierowca i pasazer!!!
~Adam
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
kierwoca mo siedzenie OK. pasarzerowie nie maja sie juz z czego tak cieszyc. szczegolnie ten w srotku nie powinienien miec wiecej jak 160cm :)
~robert213@poczta.fm
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Miejsca jest sporo,chodz pasażerowie skarżą sie na fotel że jest niewygodny(jakby sie na ławce w parku siedzialo)
~LukaSSS
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
regulacja pochylenia siedzen mogla by być troszke wieksza jest ograniczona tylną scianą dzieląca