Lista ocen Citroen Nemo (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Psują się pierdoły elektryczne. Np wariują elektryczne szyby, które zamiast się podnosić opadają. Szybko przestaje działać mechanizm wypuszczania koła zapasowego (brud). Zacina się mechanizm blokowania drzwi przesuwnych (brud). Mechanizm wycieraczek ma plastikowe łączenia, które potrafią się urwać (na szczęście wycieraczka kierowcy działa nadal). Cały mechanizm na szrocie 4 dychy wię wrzucam tę usterkę do "drobnych".
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
NARAZIE ODPUKAĆ W NIE MALOWANE NIC NIC NIC SIĘ NIEDZIEJE ,ALE TO NOWY SAMOCHÓD I NIE MA SIĘ CO POPSUĆ.PODOBNO TO JUŻ NIE TE \'FRANCUZY\' Z PRZED 10 LAT ,KTÓRE ZAPRACOWAŁY SOBIE NA OPINIE AWARYJNYCH.AKTUALNIE\'FRANCUZY\'ŚMIAŁO MOGĄ KONKUROWAĆ Z \'JAPOŃCAMI\' I \'NIEMCAMI\' ALE TO SIĘ DOPIERO OKAŻE. NA TĄ CHWILĘ WYSTAWIAM OCENĘ NAJLEPSZĄ.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Jak narazie nic sie nie zepsulo, leje i jezdze i mam nadzieje ze tak dalej bedzie. Lakier z progow zaczyna schodzic prawa strona ale juz kupilem chlapacze i problem z glowy.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Po roku ledwo odpali w ta zime choc musze przyznac ze bylo -30c. Przepalila sie lampka podswietlenia deski rozdzielczej a w serwisie nie wiedza jak ja wymienic :)hahahaha
~gre
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
W pierwszych miesiącach na gwarancji serwis wymienił mechanizm opuszczania koła zapasowego. Linka nie wysuwała się do końca. Nowy mechanizm działa sprawnie.
~Kuba
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Co jakiś czas przestaje działać klamka od wewnątrz po stronie kierowcy, nie wiadomo czemu co chwilę wypala się żarówka podświetlenia tablicy
~feniks18
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Naprawy znosne. Spalanie smieszne. Czesci eksplatacyjne tanie. Rozdzad komplet 450 zl. Sprzeglo kompletne tez 450 zl.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
mechanizm napedzajacy wycieraczki, wyciek oleju z silnika, wybite gumy tylnych amortyzatorów, oraz gniazda przednich amortyzatorów
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Nie katuję samochodu, wiem co mam. Nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo wdzięczna "rybka"
Dziennik kosztów dla Citroen Nemo
6,1
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
czasem pojawiają się drobne usterki, ale da się je łatwo i tanio naprawić