Lista ocen Citroen Nemo (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek K.
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Trzeba pamiętać, że to auto jest niewiele szersze oraz krótsze od np. Forda Fiesty mk6. Mimo tego daje wrażenie znacznie większej przestrzeni, przez wzgląd na wysokość oraz zupełnie inną pozycję na fotelach (bardziej siedząca). Dodatkowa uwaga - na tylnej kanapie mam fotelik dziecięcy zamontowany tyłem do kierunku jazdy. W poprzednim samochodzie (wspomniany Ford) nie było opcji, żeby przy takim ustawieniu ktokolwiek mógł wygodnie oraz...
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Jak pisałem auto doskonałe dla niskiego wzrostu kierowcy i pasażera. powyżej 175 cm jest ciasno na nogi i głowę, siedzenia są dobre, brakuje regulacji pełnej zagłówków. przy dwóch osobach brak miejsca na małą torbę lub teczkę z dokumentami.
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Jestem wysoki i ciężki, bałem się jak będzie bo decyzję zakupu podejmowałem na szybko. Fotel kierowcy mam regulowany w 4 płaszczyznach, mieszczę się i nie męczę a to plus dla małego samochodu, który służy jako warsztat.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Hmm przestrzen. Moze duzo nie wymagam ale mi w 100% starcza a mam 180 cm i 83 kg. Taki sredniak. Wczesniej jezdzilem expertem 1 generacji pod wzgledem schowkow przegrywal.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Z PRZESTRZENI DLA KIEROWCY I PASAŻERÓW JESTEM BARDZO ZADOWOLONY TO NAPRAWDĘ DUŻE AUTO SIEDZI SIĘ WYSOKO I WYGODNIE NAWET PRZY DŁUŻSZYCH PODRÓŻACH MOŻNA WYCIĄGNĄĆ NOGI.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
wysoko sie siedzi, ogolnie od pasa w gore duzo miejsca ale za to kolanami wali sie w jakas półeczkę pod kierownica lecz mozna dojsc do wprawy.
~uzytkownik nemo
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
jest to mały samochód dostawczy, miejsca w kabinie jest adekwatnie do wymiarów samochodu
~azbaz
Van 1.4 75KM 55kW
Nie będę obiektywny ponieważ na co dzień jeżdżę zdecydowanie większymi autami. ale to auto dla liliputa
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Naszczeście jestem drobny bo jak ktoś większy probował usiąść za kierownicą to miał bardzo duży problem.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
mało miejsca w kabinie gdzie mozna cos \"upchac\", nad głową i po bokach duzo miejsca na nogi nie za wiele