Lista ocen Citroen Nemo (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek K.
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Kupiłem to auto jako używane. Rozważałem również Dacię Dokker, ale była droższa oraz niestety na tyle dłuższa, że nie zmieściłaby się do garażu razem z motocyklem stojącym przed samochodem. Gdybym miał kupić to auto jako nowe, pewnie też bym się zdecydował, bo obecnie bliźniacze Fiaty w bardzo podobnej konfiguracji kosztują około 50 - 55 tysięcy PLN, co jest całkiem uczciwą propozycją.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
cudów za tą cene wymagac nie mozna, z ciekawostek dodam ze lakier z dołu przednich błotników zszedł po ok 20000km, a serwis reklamacji nie uznał bo stwierdzili ze to uszkodzenie mechaniczne... co ciekawe uniknąc można jedynie... nie jeżdząc autem.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Jako ze samochod zakupilem od 1 wlasciciela z przebiegiem 95 tys km. Rocznik 2009 z polskiego salonu za 12500 zl. Werdykt jest jeden stosunek jakosci do ceny wzorowy.
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Za takie wyposażenie jakie mam to spoko cena. Nie kupowałem samochodu by po 3 latach go sprzedać, wybrałem wszystko co było w opcji na już.
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Za te pieniądze auto warte zakupu jednak polecam większej mocy silnik, lub to auto dla niewielkiego zakładu rzemieślniczego taki jak mój.
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
za takie pieniadze mozna kupic o wiele lepsze auto z lepszym wyposażeniem, chodzi mi o te ktore ja używam.
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Za tą cenę spodziewał bym się bardziej wytrzymałego samochodu i mniej awaryjnego.
~JAROmix
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
kupiłem 3 latka za dobrą cenę i na razie nie mam z autem żadnych problemów.
~Argus
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Opis całokształtu wyjaśnia wszystko.
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Za ta cene całkiem niezłe i dosc nowoczesne auto