Lista ocen Citroen Nemo (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek K.
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Auto zapewnia bardzo dobrą wentylację, choć ze względu na raczej budżetową izolację kabiny oraz sporą ilość gołej blachy we wnętrzu, szybko wychładza się zimą, kiedy wyłączy się dmuchawę. Przy włączonym nawiewie szyby odparowują szybko a szyba czołowa symetrycznie i równomiernie (co czasem nie jest oczywiste).
~ziolkowskit@op.pl
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Przy wysokich mrozach -25c ogrzewanie slabo sie spisywało,jak sie juz na maksa nagrzal to bez wlaczonego ogrzewania na przednia szybe nie dalo sie jechac(szyba zamarzala) a latem to mozna jajo zniesc bez klimy, naprawde jest sauna za darmo.
~Łukasz
Combi 1.4 HDI 70KM 51kW
Klima całkiem wydajna. Gorzej z ogrzewaniem. Zwykle umiera termostat, który otwiera się za szybko. Samochód obliczony na klimat turecki w naszych mrozach nagrzewa się wtedy przez 20km. Koszt termostatu to ponad 2 stówki :/
~zenek
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Małe, przytulne miejsce jest szybko wentylowane, klimatyzacja nadąża jeśli jedziemy w tracie w mieście spada temperatura. Winą jest mały silniczek auta. natomiast latem klimatyzacja radzi sobie znakomicie i cicho.
~STICZ
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Z TEGO NIESTETY NIE JESTEM ZADOWOLONY PRZY TEMP -10STOPNI C BARDZO SŁABO SIĘ NAGRZEWA.TRZEBA GRZAĆ GO NA 1 POZYCJI 4 STOPNIOWEJ SKALI BO WYŻEJ TO SŁABIUTKO SIĘ NAGRZEWA. PODOBNO DISLE BEZ WEBASCO TAK MAJĄ TO MI SIĘ NIE PODOBA.
~Pawel
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
U mnie grzeje po 5 km. A po 10 musze zmniejszac ogrzewanie bo mala sauna sie robi. Zobaczymy jak w mrozy bedzie. Na ta chwile temp poranne - 5 byly nic zlego nie napisze.
~Piociu
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Trzeba swoje odczekać w zimie aż ciepłe powietrze poleci, a jak jest poniżej -20 to bez kurtki się w kabienie nieobędzie.
~Adam
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Klima latem działa dobrze, ogrzewanie zimą słabiutkie - długo sie rozgrzewa, a przy dużych mrozach wrecz nieszło go dogrzac.
~Zadowolony
Van 1.4 75KM 55kW
Mała kabina to szybko się nagrzewa i szybka schładza. Klima działa bezawaryjnie.
Dziennik kosztów dla Citroen Nemo
6,1
~Donnie Brasco
Van 1.4 HDI 70KM 51kW
Szyby mało paruja, przewietrzanie dobre, ale dosc długo sie nagrzewa.