Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Po podsumowaniu kosztów niezbędnych napraw to wychodzi, że za jakieś 4 tysiace mam auto, które może nie jest szybkie i bardzo wygodne, ale za to wszystko, co potrzebne, działa w nim jak powinno, jest bardzo oszczędne, a przede wszystkim daje kupę radochy z jazdy małym pierdzikółkiem, które gabarytami i prowadzeniem przypomina zadaszonego gokarta. Nie potrafi objechać na światłach sebka w wypierdzianym E46 tak jak VTS, za to można być pewnym,...
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Ceny Citroenów Saxo są niskie ale warto dołożyć na zadbany egzemplarz. Nawet każda wersja silnikowa jest warta uwagi. Ja jeżdżę dieslem i jestem zadowolony i w porównaniu do VW Polo z tego samego roku to Citroen jest dużo lepszym samochodem i lepiej wykonanym a także sto razy lepiej wyposażonym. Na desce rozdzielczej nie ma wetkniętych plastikowych klocków z przyciskami tylko już nowocześnie i ze smakiem urządzone. VW Polo będzie przepłacony,...
~Piotrr28
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Za tego diesla, z pakietem elektrycznym (szyby, centralny, autoalarm), radioodtwarzaczem, lakierem metalicznym i bagażnikiem dachowym, zapłaciłem w 2000 r. cos około 37000 zł. Dzisiaj nie znajdziemy diesla w tej cenie, chyba, że w nowym 2006 roku w ofercie Renault pojawi się napędzana dieslem LOGAN, na którą zechcę zamienić w przyszłości swojego Saxika. Pozdrawiam.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Kupiłem go za 3600. włożyłem po kupnie na starcie ok 1000zł na to co trzeba. Potem łącznie jakieś 500zł na nowe świece i drobne awarie wynikające z wieku. Jeżdze głównie na trasie ale jest 10-15% miasta i mieszcze się w 4l. Raz było że przejechałem cały bak po mieście i wyszło 4.4 Jeżdzenie bezmyślne wyjdzie i tak pewnie mniej niż 6.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
w cenie do 5 tys zł można kupić naprawde dobry egzemplarz z małym przebiegiem :) ale radze unikać aut z przebiegiem powyżej 250 tys :) te silniki wytrzymują do 500 tys km ale powyżej tego przebiegu silniki zaczynają brać olej i pobierać więcej oleju napędowego.
~byq@wp.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Zapłaciłem za nie 11000 zł w 2007 roku, ceny utrzymują się podobnie. Auto bardzo ekonomiczne
~Mariusz z w-wy
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
za niewielkie pieniądze mamy super oszczędne i niezawodne auto miejskie:) polecam!!!
~Greg
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
W tej cenie moim zdaniem nie da sie kupic fajniejszego auta i rownie niezawodnego i ekonomicznego
~marioos_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
kupiłem roczne auto za nieduże piniądze. leję ropę i jeżdżę. czego więcej można oczekiwać??
Dziennik kosztów dla Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW
5,6
~pszczech@op.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
5 litrów ON na 100 km, najtańszy w swojej klasie, jedyna usterka: przełącznika kierunkowskazów