Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (45) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patrol
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Bardzo mile autko miejskie:-))) W trasie tez sie bardzo dobrze sprawuje, pomimo silnika Dieslowskiego(stara konstrukcja). Goraco polecam ten model:-)))
~Tak, ale z klimą i mocniejszym silnikiem
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Miejskie auto z oszczędnym dieslem. Dobry i tani wybór dla początkujących. Tani w eksploatacji, ale nie ma ideałów..
~VOYTEC
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Najmocniejszą stroną tego auta jest silnik, nietrwałe tylne zawieszenie to mit, natomiast przednie to porażka. Bardzo dobre blachy.
~Kędzior
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Samochód znakomity do codziennego przemieszczania się po mieście, ekonomiczny, choć promień skrętu utrudnia nieco manewry na parkingu.
~byq@wp.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Auto naprawdę dobre do jazdy po mieście. Wygodne i ekonomiczne. Jeśli chodzi o trasy to ok, ale max 2 osoby plus bagaż.
~Przybyl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
w miarę OK, ale 5 lat starsza Corsa z silnikiem 1.5D ISUZU chodziła lepiej i mimo że nominalnie słabsza, do 100kmh była żwawsza
~Mariusz z w-wy
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
byłoby bardzo dobrze, gdyby nie wyciszenie wnętrza, auto typowo miejskie, na trase jest za małe, bynajmniej dla mnie:)
~gonzo
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
doskonały silnik, nieco głośny, bardzo małe zużycie paliwa :trasa-4l/100km , miasto-6l/100km, zawieszenie przeciętne.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Małe auto do jeżdzenia w 1-2 osoby dla myślących ludzi a nie szpanerów. Dla mnie bomba
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
idealne auto na dzisiejsze czasy:) w miarę tanie części i niski koszt utrzymania :) i tani w zakupie:)