Lista ocen Citroen Xantia I Liftback 1.6 i 88KM 65kW 1993-1998 (40)

4,1
~aweventus@poczta.onet.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Po prostu dobre, wygodne, przestronne, w miare niezawodne i w miare nowoczesne auto. Polecam szczerze, jezeli ktos nie stawia na sportowa jazde, ale raczej na komfort, przestrzen i przyjemnosc ze spokojnej jazdy.
3,8
~siwebr
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Kupowałem to auto będąc w nim zakochany, niestety szybko okazało się że miłość do nieodpowiedniej kobiety może cię drogo kosztować, ale jak to z kobietą jeśli dbasz o nią i kupujesz jej odpowiednie błyskotki to odwdzięczy się fantastycznymi doznaniami ( z jazdy oczywiście... )
~Tomasz z Krakowa
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Najważniejsze plusy: świetnie prowadzenie, komfort podróży, przestronność, bezawaryjność. Najważniejsze minusy: słabe wyciszenie no i silnik 1,6 za słaby do tej wielkości auta - przy mocniejszym będzie ok.
~Nicpoń
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Mimo drobnych mankamentów, niezbyt zresztą uciążliwych, nie mogę wystawić innej oceny:)
~Rafaucio@o2.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
To jest to co zawsze chciałem mieć. Czasem mam przebłyski że przydałaby się wersja 3.0 V6 i 198KM, ale jak patrzę na nasze dziurawe drogi i "rajdowców" przy takim tłoku jaki panuje to nigdzie mi się już nie spieszy.
~warszawiak
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Duży, wygodny, dobrze wykończony i wyposażony samochód za rozsądną cenę. Za podobne pieniądze może na kupić passata albo vectre - ale w porównaniu z cytryną tamte samochodu to po prostu szrot :P
~jedyny.as@g.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Zamierzam kupić następną Xantię tylko z większym silnikiem i młodszą .Cena tych aut według innych jest niska a komfort wygląd(posiadam ciemny metalik +alu felgi) ekonomia według nawet droższych aut wypada bdb.
~kstrong@interia.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
No cóż 1,6i. Wulkan energii to nie jest. Ale przy tym komforcie zawieszenia nawet nie chce się do nikąd spieszyć. Za to przy dystrybutorze tak bardzo nie boli (wskazówka wolno opada) (Silnik)
~Mirekm
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Po ponad roku eksploatacji chyba rewelacja, żadnych problemów i awarii. Nic nie skrzypi, korozja nie występuje. Materiały eksploatacyjne i części tańsze niż do Fiata.
~robert_sadowski@mail.schneider.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Autko komfortowe, niedrogie a przy tym niezawodne co nie zawsze jest atutem samochodów francuskich.
Citroen Xantia I Liftback