Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
W cenie około 6000-7000zł mamy do dyspozycji nie duży, lecz pakowny (bagażnik ponad 400 litrów pojemności) i wygodny samochód. Spokojnie można przewozić wygodnie 3 pasażerów a z jednym lub dwoma wyjechać w jakąś trasę. Osobiście auto poleciłbym osobom chcącym wyróżnić się na ulicy gdyż generacja X1 tego auta jest coraz rzadziej widziana, a zastąpiła ją brzydka X2.
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Autko z klimą, elektryką, ABSem, 2 poduszkami, sterowaniem radia z kierownicy kupiłem za połowę sumy, jaką musiałbym zapłacić za np. golfa IV, astrę II z tego samego rocznika z uboższym wyposażeniem. Jeździłem wszystkimi tymi autami i mogę powiedzieć, że są one na bardzo podobnym poziomie jeśli chodzi o wykonanie. Każde autko ma coś gorszego i coś lepszego od "rywala".
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Przyjmując średne spalanie na poziomie 8L LPG przy cenie 2.89 wychodzi 23zł za 100km, dla porównania mam w domu Seata Leona również z silnikiem 1.6 8v auto ma 150 000 przebiegu, kosztował 2 razy więcej niż moja xsara, pije 2x więcej oleju, koszt przejechania 100km rownież jest 2x większy, a o jego usterkach w ostatnim roku mógł bym esej napisać.
~krawczykmarek@sssa.com.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo dobrze wyposażony i z mocnym silnikiem jak na swą cenę. Pod tym względem bezkonkurencyjny. Niestety, po perypetiach z drobiazgami wiem, dlaczego np. niemieckie auta z tego segmentu są o kilka tysięcy złotych droższe. Jakość.!!!!!
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Za tę cenę naprawdę nie znajdziemy wygodniejszego auta w tej klasie. Szukałem i nie znalazłem, wybór był prosty.
~Sintesi
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
W cenie 11-12tyś za auto nie ma zbytniej konkurencji w rocznikach 98-99. Lepsza taka Xsara niż Lanos czy inne tańsze auta.
~PN1500
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Obecnie to bardzo tanie auto, ale jak zwykle nie warte uwagi są wyeksploatowane egzemplarze.
~piotrekhof@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
nowe xsary oglądałem cena niżasza ale materiały słabsze, używane ceny bardzo niskie jak na ten samochodzik
~maly
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
zwlaszcza teraz, przy aktualnych promocjach, co do uzywanych to najwiecej straci sprzedający
~ksm4@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Biorąc pod uwagę cenę zakupu i koszty eksploatacji pomimo wielu mankamentów auto godne polecenia.
Citroen Xsara I Hatchback