Lista ocen Dacia Duster I (104) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Miejsca jest w cholere, wiadomo, że jest to mniejsze niż duże kombi (jak pug 406) ale zapakować się to nie problem. Spory bagażnik 475l. Z tyłu woziłem dwie dorosłe osoby, było im bardzo wygodnie i nie narzekały na miejsce na nogi.
~pawgrzyb
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dla osób powyżej 190cm auto musi mieć regulację wysokości fotela kierowcy - inaczej siedzisz za wysoko. Za mną wiele miejsca nie ma. Dla 4 osób miejsca jest wystarczająco. Z zewnątrz auto sprawia wrażenie bardziej przestronnego.
~akseltychy
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
dużo i szeroko, czego chcieć więcej,z tyłu można w berka biegać ;) bagażnik pakowny w wersji 2x4 dlatego taką wybrałem, w wersji 4x4 jest bieda.... u mnie bez problemu mieści się gondola z kółkami + spacerówka,w 4x4 nie ma na to szans
~cpt_paul
SUV 1.6 16V LPG 105KM 77kW
hmmm no moja limuzyna to nie jest,ale z przodu super,z tyłu 3 osoby okey,na dłuuugą trasę może gorzej..W każdym razie dla 4 ki super,dzieci się wyspały :) ale 5ka też da radę,dzielona kanapa i oparcia regulowane..
~pms67@gazeta.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Na długość i szerokość, bardzo dobrze. Podróżowałem w 5 dorosłych osób i nikt się nie skarżył, miejsca na nogi na tylnej kanapie dużo, za sprawą dość wysokiej kanapy, i cieńszych oparć foteli, pomimo zabudowanych bocznych airbagów.
~na razie - zadowolony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Kierowca i pasażerowie jeżdżą komfortowo, czyli wygodnie i bezpiecznie. Auto jest wysokie a kabina przestronna. Swobodnie podróżują osoby dorosłe jak i dzieci. Starczy również miejsca na figle i może na porządne zakupy.
~Rafał
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Pełno miejsca, przewóz na full i jeszcze miejsca zostanie. Nad głową także jest pełno przestrzeni. Nawet z położoną kanapą i siedzeniami kierowca + pasażer można wygodnie pospać. Tak, naprawdę pospać.
~RSz
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Jak udało się producentowi do tak dużego auta włożyć tak małe wnętrze...? Miejsce dla kierowcy raczej przeciętne. Spokojnie zmieści się człowiek do 200 cm, ale o wygodzie można zapomnieć.
~Dusterro
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Fajne auto rodzinne. Praktyczny bagażnik, który można załadować po dach. Mieszczą się 3 foteliki z tyłu (wprawdzie muszą być przypięte na pasy a nie isofix), co jest niespotykane w SUVach i crossoverach!
~Szymon
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Przód bez zastrzeżeń. Tył również akceptowalny. Mam 190 cm wzrostu i za mną bez problemu można podróżować. Auto na płycie Logana więc nie jest zbyt szerokie. Trzy osoby z tyłu będą miały zbyt ciasno