Lista ocen Dacia Duster I (104) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Wilk
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Miejsce dla 4-ech osob kazda ze sporym bagazem jest zapewnione, nie wspomne o wielu zakamarkach na butelki ,znajduje tam wiele smieci (gdy jade z dziecmi)
~dyziowaty
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
plus: duży bagażnik, dużo miejsca na nogi pasażerów tylnej kanapy, minus: mogłoby być troszkę szersze wnętrze (patrz szerokość zewnętrzna pojazdu)
~BODY2012
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
przestrzen za kierownica dla mnie jest ok mam 178 osoba z boku tez siedzi bez problemu a tył tez niczego sobie osobowki sie chowaja jest ok
~Dawid
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Przestrzenie nie brakuje dla nikogo, ani z tyłu ani z przodu. Siedzi się wysoko jak w fotelu przed telewizorem.
~Tommybuilder
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
Bagażnik zaskakuje wielkością 475l jest wystarczający. Na tylniej kanapie 2 foteliki i osoba dorosła też się zmieści.
~miclen
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Kierowca oraz pasażer z przodu mają wystarczająco miejsca. Z tyłu pasażerowie również. Wkładanie nosidełka nie sprawia problemów.
~miclen
~Paweł
SUV Facelifting 1.6 SCe LPG 109KM 80kW
Dla kierowcy Ok, ale jeżeli zamontujesz z tyłu bazę isofix i fotelik dziecięcy pasażer będzie miał mało miejsca na nogi.
~Tadeusz
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
przestrzeni wystarczajaco 2 dorosle osoby z przadu .ja mam 189 cm wzrostu i nie czuje braku przestrzeni w kabinie
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I
6,8
8,1
~alpinus6
SUV Facelifting 1.2 TCe 125KM 92kW
Dla wysokich może być trochę ciasno z przodu (głowa blisko sufitu), z tyłu ogólnie mało miejsca, bagażnik bardzo mały