Lista ocen Dacia Duster I (107) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~edek
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Przydałby się 6 bieg na trasie- lekko haczy przełączanie z 1 na 2 bieg, ale podejrzewam, że to kwestia małego przebiegu - wszystko powinno się wyrobić z czasem
~Henryk Kwasiżur
SUV Facelifting 1.5 dCi 109KM 80kW
Pracę skrzyni oceniam jako dobrą. Troszke haczy i z pewnością nie jest idealna. Wydaję mi się, że we Fiacie była lepsza/przyjemniejsza.
~Szymon
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Pomimo długiego lewarka, działa precyzyjnie i bez zastrzeżeń. Ruszanie z II biegu. Duża elastyczność na VI biegu bez problemu od 60 km/h
~Daciaboy
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Bez haczenia, dobrze wybiera biegi. Trzeba się jednak przyzwyczaić - moim zdaniem jest \"gumowa\" to znaczy początkowo nie wiadomo czy bieg już wszedł.
~needfull
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
nie wiem co maja ci sceptycy co klną na trójkę.u mnie chodzi jak żyleta i ten mały skok dźwigni.........nie jest to cud ale nie jest źle
~Paweł
SUV Facelifting 1.6 SCe LPG 109KM 80kW
Nie mam problemów ze skrzynią ale kwestie kosmetyczne - zbyt długi skok lewarka i sam lewarek jest również długi.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Na tym się nie znam. Działa. Czasem się nie trafi w bieg. No i trzeba się w mieście namachać. Jedynka jest bardzo krótka.
~Robert
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Skrzynia krótko ze-stopniowana. Jedynka tylko do toczenia się, praktycznie do ruszania używam 2-ki. Biegi wchodzą płynnie.
~moncisz
SUV Facelifting 1.6 16V LPG 105KM 77kW
Jest ok, z wyjątkiem wstecznego. Trzeba go pchnąć "o jeden ząbek" do przodu i dopiero wtedy wskakuje R.
~Zielony
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Biegi wchodzą świetnie, żadnych zgrzytów, żadnych problemów. Przydała by się 6 biegowa skrzynia, ale 5 biegów też jest ok