Lista ocen Dacia Duster I (122) - Całokształt

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cpt_paul
SUV 1.6 16V LPG 105KM 77kW
SUV - większy niż konkurencja, dużo tańszy, bardziej econo-części, liczyłem na bardziej econo w spalaniu. Na razie jestem Baaardzo zadowolony w zasadzie w 95% na TAK
~wojtex
SUV 1.6 16V LPG 105KM 77kW
stosunek jakość cena - świetnie. Widać miejsca cięcia kosztów - zwłaszcza w środku; z zewnątrz np brak plastikowych osłon pod nadkolami, ale generalnie świetny.
~urzytkownik
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Generalnie samochód uznać należy za udany i godny polecenia. Warto jednak wybrać silnik diesla ze względu na spalanie o dynamikę jazdy oraz 6 stopniową skrzynię biegów
~Tadeusz
SUV Facelifting 1.2 TCe (Euro 6) 125KM 92kW
oceniam jak na razie Auto bardzo fajne nie sprawia mi zadnych problemow prowadzi sie fajnie ale trzeba pamietac ze lapie podsterownosc na ostrych zakretach
~Marcin
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Auto ogólnie warte polecenia ale nie z silnikiem 1.6 16V, który jest bardzo słaby i źle się spisuje w takim dużym aucie, spalając przy tym spore ilości paliwa.
~Hakama 4x4
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Jakość/cena genialne. Auto daje mnóstwo przyjemności. To moje 5 auto. Żadnego tak nie lubiłem. Jeżdżę już jakiś czas i ciągle tylko myślę gdzie się wyrwać.
~dyziowaty
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
jak na nowe auto wprowadzone do produkcji w 2010 roku to konstruktorzy mogli się lepiej postarać, może przy Dusterze 2 generacji coś się poprawi
~czapla7891@wp.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
jak dla mnie super samochód .Brakuje w prawdzie kilku małych szczegółów ale jak na samochód tej klasy za te pieniądze uważam że jest super.
~aslawniak
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Dobry samoxhód za dobrą cenę. Nie da się Dustera oceniać w oderwaniu od jego ceny, gdyby był droższy byłby tragiczny.
~Grrgorz
SUV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Samochód przyzwoity do miasta. Na autostradę za mało mocy. Fotel kierowcy fatalny na dłuższe trasy. Silnik Jest bardzo dobry.