Lista ocen Dacia Duster I (122) - Całokształt

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jurek
SUV 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Wół roboczy 140 tys przebiegu zero awarii Mam go od nowości wersja z napędem 4x4 spalanie 6,22 l /100km Przy jezdze ponad 110 km/h szumy powietrza sa znaczące Znakomite zawieszenie w średnim terenie radzi sobie, nie katowałem go bo nie ma ramy Na trasie samochód jest dynamiczny W kabinie komfortu nie ma, ale niezbędne wyposażenie jest
~Lawyer
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
To auto daje mi najwięcej przyjemności ze wszytkich jakimi dotychczas jeździłem. Super jest to, że jeźdżę zarówno na trasach jak i w średnio trudnym terenie - gdzie osobówką po mokrym błocie pod górę się nie dojedzie, cięzko podejść a Daćka jedzie bez problemu. Do tego duuuuży bagażnik i bardzo komfortowe fotele (jak to w Renault). Jestem bardzo zadowolony.
~pms67@gazeta.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Dałbym od siebie 4,75: Auto jest pakowne, dobrze się prowadzi. Plus za asystenta nagłego hamowania. Przydał się. Ergonomia na przyzwoitym poziomie. Co można byłoby dołożyć: -regulacja lędźwiowa fotela kierowcy -kurtyny powietrzne -ciut mocniejszy silnik (i oszczędniejszy silnik), ze skrzynią 6-biegową w wersji 4x2 Poza tym po fajne auto
~Maciej
SUV 1.5 dCi 107KM 79kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...
~Robert
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
To nie jest auto dla kogoś kto lubi ostrą jazdę. Ja już wyrosłem ze sportowej jazdy i jeżdżę spokojnie - mi odpowiada. Samochód znakomicie spisuje poza autostradami - wysoki prześwit i napęd 4WD dają dużo frajdy na wertepach, grząskim błocie czy wysokim śniegu. Wersja wyposażenia Lureate ma wszystko, co potrzeba.
~marian
SUV Facelifting 1.6 SCe 114KM 84kW
Posiadam auto od czerwca tego roku, przejechałem nim nieco ponad 3 tys km. Wybrałem kolor biały wersje urban explorer wraz z oryginalnym orurowaniem przednim oraz bocznym ze względu na homologację i powiem szczerze ,że naprawdę bardzo ładnie się prezentuje, odróżnia się od innych duster-ów a koszt wyniósł mnie ok 56 tyś zł.
~krzysiunio166
SUV Facelifting 1.6 16V 105KM 77kW
Auto wygląda dość ciekawie z zewnątrz. Mam najbogatszą wersję z szarym metalikiem i ciemnymi alufelgami. Jest też dużo plastikowego aluminium i chromu. Światła do jazdy dziennej również wyglądają ciekawie. Środek jest ok chociaż niektóre elementy potrafią wyprowadzić z równowagi ale można się do nich przyzwyczaić. Świetne fotele.
~Marek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Ładny, funkcjonalny, uniwersalny samochód z napędem na 4 koła z najlepszym na rynku współczynnikiem jakości/ceny i ponadprzeciętnymi właściwościami \"terenowymi\" w swojej klasie za przyzwoite pieniądze. Mam nadzieje że konkurencja wyciągnie wnioski i pojawią się podobne projekty wykorzystujące części z produkowanych już modeli.
~Andrzej Wilk
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Pojazd moze nie dla szpanerow, chociaz budzi do dzisiaj na parkingach olbrzymie zainteresowanie. Z poczatku meczyly mnie pytania , jak sie sprawuje? czy jestem zadowolony ?- odpowiadam zawsze Autko Super ,nigdy nie bylem tak zadowolony ,bo potrafily mnie niemile zaskoczyc auta powazniejszych producentow.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster I
6,8
8,1
~Józef Z.
SUV 1.5 dCi 107KM 79kW
Kupować na moją wiochę się nadaje w 100% tylko cena z vatem odstrasza, dlatego lepiej kupić bez vatu. Napęd na 4 koła - bez zastrzeżeń. Brak reduktora - wada, ale to nie koń. Zimny trochę, ale to przez diesla. Kocham tego rumuńskiego brudasa -nie myję go bo 3 razy chcieli już ukraść.