Lista ocen Dacia Duster I SUV 1.6 16V 105KM 77kW 2010-2013 (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fooxtom
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Nie najlepiej - niby wszytko widać, a jednak: - nachylanie szyby przedniej i linia dachu i mój wzrost sprawiają że czasem mam problemy z obserwacją świateł zawieszonych nad jezdnią - szeroki słupek przedni ogranicza nieco widoczność przy skrętach (ale to chyba naturalna przypadłość SUV-ów) - małe lusterka zewnętrzne zapewniają dość duży obszar martwej strefy i już kilkakrotnie zdarzyło mi się być obtrąbionym - jazda do tyłu to istna...
~pms67@gazeta.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Po zajęciu właściwej pozycji za kierownicą: bardzo dobra. Pole widzenia w lusterkach bardzo dobre. Lusterka dość dobrze i z dobrze dobraną ujemną krzywizną (obiekty są tylko nieco dalej niż się wydają) do tyłu (\"godzina 6\") ograniczają ją rozmiary tylnej szyby,ale to normalne w tym układzie nadwozia. Przy parkowaniu tyłem pomagają ...wydatne nadkola tylne, jako punkt orientacyjny
~grzegzal@poczta.onet.pl
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
W przód b. dobra, na boki i do tyłu standard, po skosie do tyłu trzeba uważać za dwóch; zakres ustawienia prawego lusterka wystarczający natomiast zakres lewego przesunięty zbytnio do prawej strony - widać boczne drzwi(nie wiem, czy można fabryczne ustawienie zmienić, tzn. odchylić lustro na zewnątrz?).
~Tomasz
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Bez zastrzeżeń. Osoby wysokie (tak jak ja) mogą mieć problemy z obserwacją świateł jeśli podjadą zbyt blisko pod sygnalizatory umieszczone nad jezdnią. Aby wiedzieć je bezproblemowa należałoby zatrzymywać się nieco dalej niż inni, albo wychylać się nieco
~xyz123
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Zarówno do przodu jak i do tyłu nie ma problemy z widocznością. Lusterka wsteczne mogłyby mieć trochę lepsza widoczność. Może nowa wersja która wejdzie na jesień do sprzedaży będzie miała już zastosowane lusterka o szerszym polu widzenia.
~Tobi
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Z przodu widoczność rewelacyjna. Z prawej strony czasami na wyjazdach z uliczki przeszkadza słupek bo zasłania dobrą widoczność. Do tyłu przecietnie wiec sugeruje zalożenie sobie czujników parkowania ( sam mam wiec wiem jakie jest to przydatne w dusterze ).
~Marek
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Standard dla tej klasy pojazdów. W kilka dni po odbiorze auta miałem lekki problem z widocznościa do tyłu, ale szybko się go nauczyłem - teraz jest OK. Na plus zasługuje wyższa pozycja kierowcy w czasie jazdy a co za tym idzie lepsza widoczność.
~TnT
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
Generalnie OK. Siedzi sie wysoko ale nie jak na \"koniu\". Widac dobrze do przodu i po bokach. Cofanie na lusterkach OK (duze lusterka), poza tym tez OK (niema widzenia tunelowego jak w niektorych kombi, np. Kia Ceed czy Opel Astra III). Mnie pasuje.
~akseltychy
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
z przodu i po bokach OK, do tyłu w miare OK jednak mam przyciemniane szyby, lusterka boczne rewelacja, w żadnym aucie które miałem do tej pory nie było tak dobrze (punto, bravo, espero, toledo)
~needfull
SUV 1.6 16V 105KM 77kW
z przodu super czuje sie jak loża masońska.....przepraszam ponioslo mnie.......jest super...............ale za male i źle wyprofilowane lusterko lewe..zbyt duża dziura martwego pola
Dacia Duster I SUV