Lista ocen Dacia Lodgy (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Minivan 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto z charakterem. Ma swój niepowtarzalny styl i wyróżnia się w tłumie spośród nudnych podobnych do siebie modeli różnych marek, które jakby się zmówiły co do szablonu, z którego robią projekty. Lodgy jest inna - czyt. nie sposób pomylić jej z jakimkolwiek innym samochodem. To wręcz fenomen. Do tego jest naprawdę ładna jak na kombivany, które z reguły są jak klocek na kółkach. A co mamy w Lodgy? Nowoczesny i ponadczasowy przód, a tył z kolei...
~Michał
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Czas pokaże... Auto ma dopiero 2 miesiące. Samochód został zabezpieczony antykorozyjnie zaraz po wyjechaniu z salonu. Blacha jest cieniutka jak papier co słychać szczególnie, gdy coś drobnego spadnie nam na dach. Jeśli sami o nią nie zadbamy to nie ma się co łudzić, że "gwarancja" producenta uchroni nas przed korozją.
~Łukasz K.
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Odnoszę wrażenie, że blachy są dość cienkie. Auto dość mocno rezonuje np. przy trzaśnięciu drzwiami. Aaa, po kilku latach pojawiła się korozja koło wlewu paliwa, ponieważ ktoś nie zaprojektował tam odpływu wody. Jakość lakieru pozostawia również wiele do życzenia. Jest bardzo nietrwały.
~kkt
Stepway 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto niespecjalnie piękne. Ma za to śliczny niebieski kolorek (azurite), który się nam wszystkim b. podoba. Blachy podobno dość dobrze zabezpieczone, choć cienkie. Lekkie, niewygłuszone drzwi - słabo się zamykają.
~Mir
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Bez zarzutów auto ma pół roku u mnie rocznikowo rok od wyprodukowania ciężko powiedzieć co będzie za 3 lata ale na chwile obecną brak jakichkolwiek oznak gnicia.
~Carlos
Minivan 1.6 84KM 62kW
Blacha w tym aucie jest nieco cieńsza niż w innych i bardziej elastyczna co uchroniło mnie przed kilkoma wgniotkami od lubiących otwierać szeroko drzwi na parkingu.
~Mercfan
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 107KM 79kW
Co tu można powiedzieć... dużo blachy no ale czego się spodziewać? Jest nowy więc co będzie za parę lat to nie wiem ale myślę że będzie ok.
~Jacek
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Karoseria prosta bez wypukleń i zbędnych krągłości. Boczne podmuchy wiatru wyczuwalne.
~Rico
Minivan 1.5 dCi 90KM 66kW
Tu kwestia gustu, piękny nie jest ale są dużo brzydsze auta dwa razy droższe.
~Paweł
Minivan 1.6 84KM 62kW
Idealnie przemyślana dla rodzin na długich wakacyjnych trasach