Lista ocen Dacia Lodgy (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz K.
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Z jednej strony, samochód słabo wygłuszony, z cienkimi blachami, twardymi plastikami itp. Ale z drugiej, te plastiki nawet po 7 latach nie trzeszczą, auto jest niezawodne oraz idiotoodporne rzekłbym. Do tego za nowe w 2017 roku z LPG i pięcioletnią gwarancją z darmowymi serwisami (materiały + robocizna) zapłaciłem 55 tys. Zatem uważam, że stosunek jakość/cena był rewelacyjny - dałbym nawet 6 gwiazdek. Za tą cenę mogłem mieć np. 5-cio letniego...
~Mercfan
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 107KM 79kW
No tutaj to już innej opcji jak pięć gwiazdek to nie ma. Mam auto "wszystkomające " [wersja "orange" tempomaty kamery cofania, podgrzewane fotele, klima, szyby elektryczne wszystkie, gniazda do ładowarki na każdym kroku łącznie z bagażnikiem. stoliki rozkładane na fotelach z uchwytami na kubek, wifi orange, system start stop, system hamowania przy ruszaniu pod górkę, instalacja LPG itp. itd...]
~Jacek
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Samochód za 55tysiące z fabrycznym LPG i dwoma kompletami opon Ogromny 7 osobowy Van niskobudżetow więc jakośc Dacia nie jest najwyższa. Słabej jakości plastiki wszechobecne żadnych elementów miękkich spasowanie w niektórych miejscach też nie jest najlepsze ale zawsze nalezy pamiętać o cenie. Dla mnie liczy się ekonomia a Dacia zapewnia tanie podróżowanie.
~Jerzy
Minivan 1.6 SCe 102KM 75kW
Rewelacja. 47900 za 7 osobowy samochód + ubezpieczenie i pierdoły, czyli doliczyć trzeba ok. 5-10% wartości samochodu. Wynegocjowałem czujnik cofania. Nie brałem zapasowego koła, więc 200 PLN do przodu w stosunku do dojazdówki z Allegro
~Piotr
Minivan 1.6 MPI LPG 82KM 60kW
Bezkonkurencyjne. Można czepiać się wykończenia, ale nie da się znaleźć nowego 7-mio osobowego samochodu w pełnej wersji wyposażenia, z instalacją LPG w okolicach 50 tys. Za podobnego Opla Zafirę należałoby zapłacić około 90 tys.
~Mir
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Jeżeli chodzi stosunek jakość cena to nie mogłem wybrać lepiej. Dostałem w sumie wszystko czego wymagałem od rodzinnego auta w cenie zaledwie 56tys i to z gwarancja na 5 lat do 80 tys km :)
~Paweł
Minivan 1.6 84KM 62kW
Wysoka ocena dotyczy ceny nówki z 2015. W obecnej cenie to nieporozumienie! Ale to dotyczy dziś większości marek, zarzynanych świadomie przez unijnych zielonych hunwejbinów
~michuhennef
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Tu nie trzeba nic pisać za 16000 ? mam nowa Dacie Lodgy Stepway w najbogatszym wyposażeniu jakość nie jest może na poziomie VW ale nie kosztowało 30000 ? na to trzeba zwrócić uwagę.
~Peresada
Minivan 1.6 84KM 62kW
Całokształt jest zaskakująco bardzo korzystny za te pieniądze. Im więcej "Lodzią" jeździsz, tym bardziej się z nią zaprzyjaźniasz.
~PAWEL
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
JAK ZA 65 TYS ZLOTYCH TO DOSTAJEMY NAPRAWDE BARDZO OBSZERNE AUTO....Z NAPRAWDE FAJNIE POMYSLANA DESKA...GENERALNIE AUTO WARTE TYCH PIENIEDZY:)