Lista ocen Daewoo Espero (574)

~Fatal Error
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
wartosc samochodu na dzis to 6-8 tys. za ta cene samochodu z taka opcja wyposazenia (np. !!! 4x el. szyby !!!) sie chyba nie kupi
4,1
~aj60@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochód wspaniały, elegancka limuzyna za nieduże pieniądze. Szkoda , że zaprzestano produkcji. Doskonale spisujący się nadługich trasach turystycznych - także w górach jak i w terenie, po polnych drogach/tu może trochę za miękki/. Na małe i duże, rodzinne eksapady wspaniały- duży bagażnik rozwiązuje wszystkie problemy z rzeczami.
~jacekv@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy takim przebiegu i codziennym użytkowaniu w Warszawie to naprawdę nie ma sie czego czepiać. TO NIE JEST AUTO DO WYŚCIGÓW! (Silnik)
~japa@toya.net.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
rewelacyjne auto na nasze warunki drogowo, logistycznie cenowo, pojemne, wygodne, w miare niezawodne, a jak się zepsuje to serwis jest tani.
~czaro&bea
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
bardzo wygodne, w miare niezawodne autko. dosyc zwawe i szybkie.no i to ogromne wnętrze super jest
~Michał ktory kocha Eperka
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mam espero 1,5 16V jest to zajebisty woz lepszego nie ma silnik dohc 16v jest oszczędny mocny i elasryczny ma on 113 tyś km i nie zamieniłbym go nawet za nowego mercedesa (Silnik)
~Bojkot
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Duży wóz dla uboższych (bez obrazy -sam nim jeżdze) ludzi.
~cwikus@go2.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
swietny samochod w swojej klasie cenowej, naprawde wielki, przestrzeni dla pasazerow z tylu duuuuzo, wszystko elektryk, lustereczka, szybki, jedynie co mi troszke brakuje to wycieraczki na tylniej szybie, no ale ogrzewanie tez robi swoje. bardzo miekkie zawieszenie, samochod plywa :) (mniam).
~m@jkel (fyrfynaniom@o2.pl)
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Idealne auto zwłaszcza dla rodzinki. Pojemny bagażnik (wejdzie nawet snowboard 156cm) i dobry patent z otworem na narty. Można by dorzucić rozkładaną tylną kanape (chociaż 1/3 bo czasami coś niewymiarowego trzeba wrzucić). Ogólnie - P O L E C A M ! ! !

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~stiffo
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jak za taka cene to bardzo dobry,przestronny i samochod. Polecam instalacje gazowa ze wzgledu na bardzo żarłoczne silniki.