Lista ocen Daewoo Espero (574)

~Pablo75
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rewelacja. Przed zakupem tego samochodu miałem diże obawy ze względu, że jest to Daewoo, ale mile mnie mój Esperaczek rozczarował. To naprawdę rewelacyjny model samochodu. Wygodny na dłuższe trasy, pakowny i ekonomiczny.
3,2
~mdabrowski@dressta.com.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Na rodzinę 4 osobową rodzinę (2 osoby wysokie) bryka komfortowa, oszczędna i przyjemna w prowadzeniu. Niepewność co do przyszłości w dostawach części zamiennych i cen serwisu dają dużo dfo myslenia co dalej.
~spociak
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ani razu samochód nie był w serwisie pomiędzy przeglądami (ma już prawie trzy lata) !! Pali w miescie 12-13 l gazu. Ogromna przestrzeń wewnątrz.Cisza i komfort jazdy. Szkoda że już nie produkują - tym razem kupiłbym 2.0 z klimą
~radolo@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
niegy nie zawiódł mnie w trasie, przejechałem nim sporo kilometrów. Wygodny dla rodziny 4 osobowej, pieciosobowa ma problemy, gdyż z tyłu środkowy pas tylko biodrowy. Tani w ekspoatacji, czesci tanie i łatwo dostepne, szybki i wygodny, słabe jedynie zawieszenie, szczególnie na nasze drogi _ musiałem wymienioć sprężyny, amortyzatory kupowac lepiej lepszej jakości, dłużej wytrzymają. Po 8 latach stania na powietrzy pojawiła się korozja na...
~Tomek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
miałem sprzedawać.....bo stary.......(9lat) ale jak popatrzyłem co kupie za te pieniądze esperak został :)
~ecedeel@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Uwaga na złodziejstwo akumulatorów (w serwisach? przez dystrybutorów?), powinny być oryginalne, żelowe, do instalacji 15V, mam kontakt z kilkoma użytkownikami po 6-7 latach akumulator jak nowy. Często sprzedawano kwasowe, akumulator gotuje się, po roku, dwóch, do wyrzucenia.
~Tomek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Niezłe auto za nieduże pieniądze. Komfortowe. Na tamte czasy oczywiście. Dziś bez ABS-u, elektroniki i kilku innych bajerów niestety nie jest żadną konkurencją. Stosunkowo niezawodne, męczyłem się tylko z wodą w bagażniku. Za to nie ma praktycznie śladów korozji, choć wiem, że trafialy się egzemplarze fatalne pod tym względem. Auto od nowości na gazie (II generacja), praktycznie żadnych problemów. Były tylko kłopoty z odpałem po wyjechaniu z...
~bloeksak@poczya.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Duże , wygodne auto dla rodziny. Niskie koszty eksploatacji(popszednio miałem PF 125p).Dla upierdliwych dziennikarzy-najpierw kupcie, eksploatujcie i dopiero komentujcie.
~Pomorze
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Silnik Opla 1.8 pojemności wystarczający do tego auta. Elastyczny nawet gdy komplet jedzie to daje radę . (Silnik)

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~ZBYSZEK
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
na zimno(-15)ciężko wchodzi I bieg,a poza tym wszysyko OK. (Skrzynia biegów)