Ocena kierowcy - Daewoo Espero

Silnik 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : niestety rdzewieje na dole drzwi
Jest to dobry samochodzik
Nie miałem nigdy problemów, jest ok :)
Skrzynia biegów pracuje dobrze, nie miałem też żadnych problemów z nią
Układ jezdny oceniam na 4
Jeśli chodzi o widoczność to naprawdę jest świetna, dzięki szybom praktycznie wokół samochodu widać wszystko co dzieje się dookoła. Jeździłem wieloma samochodami ale jeśli chodzi o widoczność to nie pamiętam lepszego niż Espero
W samochodzie jest bardzo dużo miejsca i jest bardzo wygodne. Jest OK
niestety w moim samochodzie nie posiadam klimatyzacji więc w lecie nawiew nie daje przyjemnego chłodu, poza tym długo trzeba czekać po włączeniu silnika aż zacznie dmuchać w miarę chłodne powietrze. Podobnie w zimie, długo trzeba czekać zanim samochód się nagrzeje
W samochodzie jest bardzo dużo miejsca. Siedzę w nim jak boss a pasażer za mną ma dalej wystarczająco miejsca. Więc w kwestii przestrzeni, jestem naprawdę zadowolony
Może to przez starość samochodu, ale wydaję mi się że jest coraz głośniejsze. Nie jest źle, ale też mógłby działać ciszej na wysokich obrotach
Niestety tutaj mocno potrafi dać po kieszeni, pali mi przeciętnie 11 litrów benzyny na 100km w cyklu mieszanym. Na szczęście jest mało awaryjny więc rzadko odwiedzam warsztat
W 97 roku za tą cenę nie było lepszego samochodu, Na chwile obecną też opłaca się dać te 4-5 tysi za używkę w dobrym stanie, bo to naprawdę dobry samochód
Zepsuł się centralny zamek, poza tym rdzewieje na dole drzwi , więc trzeba malować. Na szczęscie rdza wolno postępuje i nie widać jej zbytnio. Poza tym sprawuje się dobrze
Jest dobrze :D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 90KM 66kW [l/100km]