Lista ocen Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 (141) - Silnik

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jychu
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silnik jest udaną konstrukcją, zapewnia komfort podróżowania, jest cichy, elastyczny. kultura pracy na dość wysokim poziomie. Zapewnia sporą dynamikę nawet na V biegu. dam 5-
~Piotruś
Sedan 2.0 133KM 98kW
Byłem totalnie zaskoczony, po przesiadce z renault laguny 2.0. Tamto miało dobrego kopa, ale tutaj, to jakiś odjazd :) Silnik, to chyba najlepsza część tego auta
~mendofon@vp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
dobrze przyspiesza pow. 3500 obr/min. choć na gazie nieco traci, kiepsko się zbiera na 1 biegu. Przy wyprzedzaniu pod górkę dużo lepsze bryki typu audi czy volkswagen dostają zadyszki
~ibex@poczta.wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Mam silnik zlekka "ztuningowany" tzn z chipem VTECH ze swiecami SplitFire, filtrem K&N, dlatego silnik jest rewelacyjny na autostardzie bez problemu dochodze do 220 km/h
~Radek
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silnik dość żwawy, dobrze współpracuje z gazem, raczej bezawaryjny. Elastyczny, nie wymusza zbyt częstej redukcji biegów. Jednak ma nieprzyjemny dźwięk
~JacekM
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silniczek cyka jak szwajcarski zegarek. Elastyczność bardzo dobra - to chyba zasługa elektroniki i o ile mi wiadomo adaptacyjnego układu zapłonowego.
~btm
Sedan 2.0 133KM 98kW
Przyspiesza bardzo dobrze na wysokich obrotach, jednal potrafil mnie poskladac taki seat leon (silnik nieznany). beemka 2,0 wacha spaliny...
~KILLER ,,Jurek>oczywiscie:P
Sedan 2.0 133KM 98kW
Silnik jest rewelacyjny nigdy mnie nie zawiodl jak na taki przebieg ani grama oleju nie polyka od wymiany do wymiany tyle samo poprostu rewelacja!!!
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Poprzedni właściciel bez remontu przejechał 360 000km!!!! Ja zrobiłem remont w ASO i spróbuje przejechać jeszcze raz tyle, póki co 10 000km bez żadnej usterki.
~wylli2006@interia.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
dobre ale drogie w utrzymaniuu wycieki maglownica do wymiamy gdzie ja kupic i jeszcze tanio cos lupie w tylnich kolach muj mejl wylli2006@interia.pl