Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (172) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yacoreq@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak na razie nic się nie zepsuło. Raz mi się zablokowało pokrętło temperatury nawiewu, ale dałem sobie z tym radę. Nie działał też boczny migacz na błotniku, ale też sobie z tym poradziłem, aczkolwiek ściągnięcie tego migacza celem wymiany żarówki, bez jego uszkodzenia jest nie możliwe!
~DOHC 16V SZatan
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Nawet żarówki nigdy nie wymienilem.Elektryka jest idealna.W innym wozie takiej nie ma jak np.Opel corsa tam zarowke trzeba co 2tyg wymieniac.Dlatego ma taka elektryke bo posiadam wersje na eksport skladana w Niemczech,bo nasze poskie sa nie dopracowane.A tam technika jednak jest.Jest to wersja GLX 16V
~Draco
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak to w daewoo lubią się psuć drobiazgi. Wysiadło podświetlanie konsoli środkowej (pokrętła od nawiewów), wysiadła linka od prędkościomierza i parę innych nieistotnych drobiazgów które przeciętnie rozgarnięty użytkownik jest w stanie naprawić w przeciągu pół godziny.
~gazel_pl@o2.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
spasowanie elementów i jakość tworzyw nie jest najlepsza ale za te pieniądze czegóż chcieć więcej:PP co to niezawodności to wszystko się trzyma kupy, przełączniki działają mimo swoich lat i częstego użytkowania, jedyne problemy może Stanowic oświetlenie elementów deski rozdzielczej.
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak zwykle szyby, szyby, szyby..... a raczej przełączniki szyb elektrycznych... Pęknięcia plastików w kabinie.... Deformują się także pod wpływem temperatury zewnętrzne plastikowe elementy. Zbyt dyndają z przodu osłony plastikowe pod samochodem, pod maską...
~lysy zadowolony
Sedan 1.5i 75KM 55kW
uszczelka pod glowica 2 razy tarcze i bebny mechanizm otwierania szyby ciagle problemy z zamarzajacym centralnym pompa wody sprezyny tylne czujnik poziomu paliwa(mam gaz to go kicham) tarcza sprzeglowa i lozysko oporowe(moja zona nim troche pojezdzila???)
~marcin.adamczyk@vp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
leje z pod uszczelki klawiatury, zacinaja sie hamulce z przodu, reczny nie chce póścić, itp jak w każdym samochodzie.Nie jest to mercedes, również w jakości materiałów wykończenia wnętrza. W porównaniu do Mercedesa wynik byłby słaby. A tak to jest okej.
~Marek T
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto ma sporo kilosow ale codziennie odpala i nigdy nie zawiodlo w drodze. Z drobiazgow to o ile pamietam - centralny zamek nie otwiera lewyc htylnych drzwi, popsulo sie elektryczne ustawiane swiatel i cos pewnie jeszcze by sie znalazlo
~RP
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Wszystko trzeszczy w środku, a przełączniki od elektryki działają jedynie w drzwiach kierowcy. Elektrycznie wysuwana antena również nie zdaje egzaminu. Światełko w bagażniku paliło bezpiecznik, odpadło lusterko wsteczne :)
~rubbermaid
Sedan 1.5i 75KM 55kW
wszystko się sypie począwszy od zamków poprzez zawieszenie po wycieraczki za to duża frajda jak się cos samemu naprawi części bardzo tanie konstrukcja umożliwia naprawę nawet skomplikowanych usterek bez specjalnych narzędzi
Daewoo Nexia Sedan