Lista ocen Daewoo Nexia Sedan (172) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek-k@poczta.wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
parę rzeczy skrzypiało mi w czasie jazdy (teraz przestało), złamało się kilka drobiazgów z plastiku (np. przełączniki szyb elektrycznych), poza tym przez 10 000 km wymieniłem tylko żarówkę
~dw_fm@poczta.fm
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Przez 4 lata nie było żadnej usterki poza wymianą siłownika centralnego zamka w dzwiach zresztą po "grzebaniu" przez specjalistów w serwisie bo zakładałem alarm i otwieranie przez pilota.
~Banan
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Podsufitka odpadła i wisi nad głową, zamki się blokują, poodpadały korbki od szyb, zimą notoryczne przymarzają drzwi i bagażnik...dużo denerwujących drobiazgów!
~ad.kubas@gmail.com
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jak juz cos sie popsuje to na pewno nie tak ze nie mozna jechac a jak dochodzi do aprawy to w wiekszosci mozna to zrobic we wlasnym zakresie z taniutkich czesci.
~martin
Sedan 1.5i 75KM 55kW
podczas posiadania tego auta wymieniałem tylko to co należało nigdy czyli klocki olej elementy zawieszenia czyli to co w każdym samochodzie należy wymieniać nigdy mnie nie zawiodła.
~kombayn
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Poza przepalonymi żarówkami podswietlenia pokręteł wentylacji nie moge mówić o usterkach :). ...ale występuje też trochę problem korozji - szczególnie dół drzwi.
~Piotr
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Bardzo denerwujące usterki wyposażenia wnętrza. ja mam wersje GL a wiec niewiele ma sie co popsuć....pourywane mocowania deski rozdzielczej, pekniecia gdzie niegdzie...
~zadowolony użytkownik
Sedan 1.5i 75KM 55kW
zła jakość użytych materiałów wpływa na awaryjność detali t.j. duży luz na panewkach wycieraczek, szybko niszczy się wykładzina podłogowa, trzeszcące elementy tapicerki
~Maciej
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak dotad tylko ekspolatacja i wymiany jedynie ekspolatacyjnych elementow. ZA wczesnie moim zdniame w ASO zdecydowano o wymianie paska rozrzadu 65 tys km ale pozatym ok
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan
11,7
9,6
~grog@franciszkanska.zabrze.net.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
przycinajaca sie elektrycznie wysuwana antena (nadal dziala), czasem troche opornie dzialajace elektrycznie opuszczane szyby (nadal jednak dzialaja), skrzypiaca deska w srodku
Daewoo Nexia Sedan