Lista ocen Daewoo Nexia (791)

3,2
~Piotr
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Super auto za niewielkie pieniadze i niewygórowane wymagania...Tanie w eksploatacji...wersja GL bardzo ubogo wyglada...ale po dołozeniu niewielkim kosztem wspomagania i centralnego zamku zyskała bardzo na wygodzie exploatacji...
3,6
~kropi@interia.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto było kupione na 2 lata, jeździ już 4 - najmniej awaryjny samochód jak do tej pory, a trochę tego było w rodzinie. Nie oferuje nie wiadomo jakiego komfortu ani osiągów, jest za to tanie w kupnie i utrzymaniu, ma pojemny bagażnik, dobre autko dla początkującej rodziny lub dla studenta.
~JULO
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Ogólnie to bardzo oszczędne i wygodne auto. I nic sie nie psuje. wersja 75KM pali 1,5 litra mniej od 90KM. Nie mówiąc juz o Lanosach.
~yacoreq@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Auto na prawdę bardzo fajne i wygodne. Polecam! Gdyby jeszcze miało ocynkowane blachy...Z korozją u mnie nie jest jeszcze źle, ale czuję, że to będzie największa bolączka tego auta.
3,7
~Gordo90
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Moim zdaniem jest to switne auto na sam poczatek, jest molo awaryjne, duzo rzeczy mozna samemu naprawic, a i nie jest palowozerne, latwo i tano mozna przerobic na gaz. Jest tanie w utrzymania i w miare komfotrowe, maniakom predkosci sie nie spodoba, chyba ze kupia 16 zaworawa 100KM wersje ;)
~Tomek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Kupiłem to auto 23.07.06 i jak na razie ok. Jest to samochód z 1997roku, w dobrym stanie, z dobrą blachą bez dużych skupisk korozji - a to jest najważniejsze. Mechanikę da się zrobić a blacha to już inna bajka....
~Kaly
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Caloksztalt wypada u mnie dobrze. Nie jest drogi w utrzymaniu, wystarczajaco dynamiczny i wlasciwie niezawodny.
~xyz_M
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Dla mnie rewelacja jak za tą cenę. Szokująco mała awaryjność, multum serwisów i sklepów. Części przeważnie tanie jak barszcz. Koszmarny poziom wykończenia wnętrza i nieudane zawieszenie - to chyba jedyne wady. Auto w miarę wygodne i stosunkowo dynamiczne. Chyba też bezpieczne (uderzenie bokiem w inne auto skończyło się otarciem lakieru i lekkimi wgniotami drzwi, a gdy Matiz lecąc poślizgiem po lodzie wpadł mi bocznym słupkiem na przód, to jemu...
~Maćko
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Za tą cenę jest dobrze. Spalanie mogłoby być mniejsze ale gaz jest tani więc nie mogę na razie narzekać. Jedyne co mi przeszkadza to brak wspomagania kierownicy ale wiedziałem co brałem więc to nie wina NESI :)
3,8
~Grzegorz
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jesli ktos od auta wymaga jedynie cech uzytkowych, to nexia spelni jego wymagania. Auto dobrze wozi i nic wiecej :) Jesli ktos szuka prestizu i jest wrazliwy na pierdolki to raczej bedzie zawiedziony.