Lista ocen Daewoo Nexia (791)

~luky@z.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód, szczególnie jeśli pod uwagę weźniemy cenę. Super dla rodziny i na imprezki ;-)
~marcin.adamczyk@vp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
bardzo dobre auto. Duże, mało pali, tanie części. Tak na prawdę auta te robią duże przebiegi bez napraw głównych i większych awarii. Samochód nie dla szpanu, ale dla rodziny, do pracy. Bardzo dobrze sprawuje sie na gazie LPG.
3,8
~marek
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Całkiem niezłe auto, choć mogłoby mieć ABS i nowszy konstrukcyjnie silnik.
3,8
~lui
Sedan 1.5i 75KM 55kW
jak na auto kompaktowe cena rozsadna auto mlode pojemne pakowne nie kupisz na swiecie za ta sume lepszego chodzbys chodzil ze swieczka szukal dala na to dowod ameryka a i rowniez francja
~Konek
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Jak na taki koszt AUTO SUPERRRR. Przejechałem nią 70 000 km na gazie i nie moałem większych problemów. Auto super się prowadzi co stwierdził ze zdziwieniem niejeden znajomy. Lekko i przyjemnie. Auto bardzo pojemne, tanie i wygodne.
3,7
~sfajros
Sedan 1.5i 75KM 55kW
To jest moje pierwsze auto. Jestem z niego bardzo zadowolony. Oczywiście nie jest to pojazd komfortowy, lecz jako mój pierwszy wehikół jest to udany wybór.
3,6
~Matrew
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Tani samochód, niewiele też można od niego wymagać, wielką zaletą jest bagażnik
2,6
~wuzelbalin@wp.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
drogie części, auto bardzo awaryjne, nie polecam kupna, a po 100000km lepiej wyzłomować, mniej wam to nerwów zniszczy
~marcinb51@wp.pl
Sedan 1.5i 75KM 55kW
kupiłem to autko w tamtym roku i jestem tak średnio zadowolony ale z winy mojego poprzednika który pewne rzeczy zaniedbał W ciągiu roku urzytkowania zepsuł się tylko podnośnik szyby przedniej od strony kierowcy oraz posypał się cały wydech za komplet zapłaciłem 500 zł i jest ok, zmieniłem również pasek rozrządu z napinaczem koszt w warsztacie 270 zł więcej nic nie robiłem jazda super w miarę cichy dobrze przyspiesza do 50km/h mało kto ma...
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia
11,3
~EMCE
Sedan 1.5i 75KM 55kW
Zastanawiałem sie miedzy ocena dobra a doskonałą. Ale wybor jest jednak prosty. maksymalna nota poniewaz nie ma samochodu bez zadnych wad.