Lista ocen Daewoo Nubira II Kombi (67)

3,8
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Niestety na złom, tylko jakoś ciągle stoi i nie mam serca go oddać. Gdyby takie jeszcze produkowali w jakości japońskich marek - kupiłbym jeszcze raz. Auto dosyć ładne, w kombi bagażnik super duży. Na trasie , przy 5 i 90h palił 7-8. Obsługa przy kierownicy i pod łokciem b.dobra. Teraz mam starsze mitsubishi i płakać mi się chce jak mam przełączyć wycieraczki czy pochylić lusterko przy cofaniu, że o braku mrugnięcia światłami nie wspomnę a...
4,1
~Grzesiek
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Musze przyznać ze przed zakupem obawiałem sie trochę tego auta ale muszę powiedzieć ze niesłusznie :) Auto ma mocny i niezbyt oszczędny silnik o pojemności 2 l przy bardzo małej masie 1213kg bo tyle waży auto (nie wiem skąd panowie z autocentrum w wzięli wagę 1322kg) auto jest zadziwiająco dynamiczne.Wnętrze jest przestronne a zawieszenie dość miękkie. Generalnie mój egzemplarz nie miał łatwego życia bo eksploatowany był na Taxówce Dodam że w...
~Jaro
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Silnik bardzo elastyczny 50 km/h na 5 biegu ciągnie bez problemu, ale za to głośny powyżej 120 km/h. (Silnik)
2,9
~R. Z.
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
dynamika , komfort podróży, widoczność są bardzo dobre, reszta kiepsko, dodam że jak na kombi to bardzo mały bagażnik,
~C20LET
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
90% pewności, że samochód rano będzie stał przed domem, odpali i pojedzie bez problemów. Zaniedbany bywa niebezpieczny (hamulce, układ kierowniczy)
3,7
~Trupodzierzdzca
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
ten samochód na rynku używanych to bardzo mała cena z bardzo dobrym wyposażeniem. Za takie pieniądze to ja mogę przeboleć naprawdę wiele. I nieraz bolało.
~grzesliz@op.pl
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
gdyby zderzyć to co oferuje ten samochód w relacji do ceny na giełdach to można by powiedzieć że jest to auto wręcz doskonałe na tle konkurencji w podobnej cenie. Samochód jest bezawaryjny wbrew opinii wyrabianej przez ludzi którzy nigdy nie mieli jakiego kolwiek koreańczyka. Można podsumować że to bardzo wygodne, nieźle wyciszone, bezawaryjne auto o dobrych osiągach.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Na wstepie należy zaznaczyć, że auto jako nowe kosztowało niewiele ponad połowę kwoty, jaką trzeba było wydać na auta konkurencji (no Opel Vectra B), a teraz po 15 latach róznica jest może 1000 zł... (a cześci mechaniczne w 80% te same !) Wiec jeżeli uświadomimy sobie co za tę małą kwotę potrzymaliśmy, to zmienia się nieco nasz pogląd.
2,5
~Zbyszek Wrocław
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Kiedy zmieniałem rok temu samochód pomyślałem o Nubirze. Tutejsze komentarze przekonały mnie, że nie ma czego się bać. BZDURA! Auto jest tanie i widać to na każdym kroku. Fatalne zawieszenie, marne wyciszenie, skrzypiące wnętrze, blaszany zbiornik paliwa, fatalny dostęp do wymienianych elementów. Jako nowy, mógłby to być całkiem przeciętny samochód, ale po kilku latach, kiedy trzeba wymieniać elementy robi się niefajne, bo choć części są...
~stanleypo
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
ogólnie ocenia dobrze.... rodzinne wyjazdy za miasto tym samochodem to przyjemność.
Daewoo Nubira II Kombi