Lista ocen Daewoo Nubira II (65) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ross
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Zawieszenie przód na naszych drogach do zrobienia co rok. Blacha.. cienka, łapie ruda. Poza zawieszeniem tak naprawdę, to auto dość dobrze się trzyma. Nie zdarzyło się, żeby Nubira nie odpaliła, nawet w ciężkie mrozy. Nie stanęła nigdy na drodze i to jego plus.
~Marti
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Bo ja wiem. Najpoważniejszą usterką było u mnie urwanie się końcówki w zbiorniku wyrównawczym płynu chłodzącego. Skutek - cały płyn poleciał na asfalt... Odrobina kleju dwuskładnikowego i po 15 minutach pojechałem dalej :) A płyn i tak był stary
~Damian
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Poważnych usterek nie odczułem. Jedyne co z mojej winy to że urwał mi się wąż od nagrzewnicy podczas jazdy i wylał się płyn chłodzący co za tym idzie: przegrzałem silnik i poszła uszczelka pod głowicą, a co najlepsze koszt naprawy nie takie duże bo 350zł.
~bukass@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
może to nie usterka ale polecam wymianę zawieszenia na NIE fabryczne a problemy przeminą :) * raz padła mi pompa sprzęgła (w nubirze jest sprzęgło hydrauliczne). więcej poważnych usterek, mimo przebiegu, nie było.
~TomaLL
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Na szczęście bardzo poważne usterki zdarzają się rzadko (zresztą zależy co kto uważa za ciężki problem). Auto jest dosyć trwałe i nie potrzebuje jeździć do serwisu co tydzień i zostawiania tam połowy swojego portfela.
~Wan
Sedan 1.6 i 106KM 78kW
Przewody hamulcowe przegniły, wydech ma więcej dziur niż durszlak, silnik miał remont, regeneracja głowicy, szlify wałów itp, ale to przez niewłaściwą eksploatacje poprzedniego właściciela
~nienawidzetegoauta
Kombi 1.6 i 106KM 78kW
Głowica pękłą po 170000, klimatyzacja zdechła bezpowrotnie, wpierdala olej jak głupi Beznadziejne autopodobne coś. Zawieszenie w tym samochodzie spełnia tylko jedno zadanie - permanentnie wkurwia właściciela.
~patryk1973@o2.pl
Sedan 2.0 i 16V CDX 126KM 93kW
polecam serdecznie . auto kupiłem przy przebiegu 65 tk. mało awaryjne , jezlei oczywiście jest dobrze serwisowane w dobrym zakładzie , niekoniecznie serwis autoryzowany.
~Dariusz_JM
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
auto wymaga systematycznej obsługi jak każde inne. Żadnych poważnych napraw przez 8 lat eksploatacji - co prawda przebieg tylko 100 tys. km. Zwracam uwagę na silnk 2L firmy GM.
~weteran
Kombi 2.0 i 16V CDX 133KM 98kW
Nigdy nie stałem w polu, zawsze psuło się tuż przed/pod garażem ! :D ; A większośc żarówek nigdy nie była wymieniona...;)