Lista ocen Dodge Caliber (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aliiiiii
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Kupiłem nietuzinkowe auto z europejskim, niezłym silnikiem i skrzynią (Volkswagen) o niepowtarzalnej stylistyce - z charakterem za rozsądną cenę. Z całym szacunkiem dla FIATA (miałem kilkanaście!) - kto wolałby PUNTO? Zresztą nie o gusta tu chodzi. Ono się sprawdza na tych naszych dziurach i już samo to jest dobrym powodem, żeby je mieć.
Hatchback 2.4 i 16V 173KM 127kW
Za ta cenę to nie do pobicia. Wyposażenie auta deklasuje konkurencje z Opla, VW, forda, Mercedesa, Audi itp. Jest nawet poduszka powietrzna na kolana kierowcy !!!. O zamykających się podczas jazdy drzwiach nie wspomnę. A compas pokazujacy położenie auta ( nawet na pustyni ) i klimatyzowany schowek na napoje to science fiction dla aut rodem z VW.
~Łukasz
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Rewelacja, Ja za swoje auto zapłaciłem 24tyś w 2015r a miał wtedy 7 lat, z pełną historią ASO i PL salonu. Ma wszystko co jest niezbędne a do tego tani w utrzymaniu. Minusem auta może być lekka korozja, głównie tyczy się to podwozia, jednak ja byłem na to przygotowany i zaraz po zakupie zrobiłem konserwację.
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wytargowałem za auto z poprzedniego rocznika (był luty) cenę 64000 za egzemplarz z klimatyzacją (1.8/150 KM - nie wiem czemu jest podawane 140 KM) i kompletem opon zimowych - uwaga: jedna \"oponka\" to 650-800 zł)
~Farkas
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Ceny rosną, bo ludzie dostrzegli ten samochód. Coraz częściej handlarze sprowadzają i windują ceny. Ale to nadal jest taniej niż polskie "przeboje" - passat, a4, octavia. A wygląda jak z innej półki
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
samochód jako używany nie jest drogi choć za naprawde dobry egzemplarz trzeba dac ok 30.000zł. w zamian otrzymujemy samochód duży wygodny nietuzinkowy lecz nie pozbawiony drobnych wad.
~muflon
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Rzecz, która chyba najbardziej zachęca do kupna tego samochodu. Wystarczy wejść na Allegro i sprawdzić, jakiej klasy auto z którego rocznika można wyrwać za grosze.
~Jb
Hatchback 2.0 CRD 140KM 103kW
Jest to zwinny, ekonomiczny samochód w przystępnej cenie. Nie wiem skąd obawy przed kupnem tego modelu. Bo amerykański, bo części drogie - nic błędnego.
~viking
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
ma slabe hamulce i kipskie plastiki ale nie kosztuje tyle co volvo czy bmw x5 wiec tej ceny jest warty (choc mi juz sie znudzil po 3 miesiacach)
Dziennik kosztów dla Dodge Caliber
8,1
11,5
~12121213654565
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
kupując auto miałem świadomość że na początku trzeba pare złotych włożyć. Ale mój Dodge to porażka i skarbonka bez dna.