Lista ocen Dodge Caliber (61) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 2.4 i 16V 173KM 127kW
Do 130 km/h spoko, powyżej słychać opony fabryczne które są raczej niespecjalne. Silnika do 2500 obr wogóle nie słychać :). Ale sprzęt audio wynagradza wszystko !!!, to jest rewelacyjne i nie do pobicia. Jakość sprzętu w wersji BOSTON Premium jest lepsza niż Sony w kinie domowym :). Można słuchać muzyki i delektować się jakością !
~Marcin
Hatchback 2.0 VVT 156KM 115kW
Kształt kanciasty, przy prędkości pow. 120-130 km/h robi się niefajnie. To jest powód, dla którego chyba nie kupiłbym auta drugi raz. Wybrałbym bardziej ciche. Chociaż nie: wygląd jest na tyle fajny, ze można zwolnic do 120, zapiąć tempomat i cieszyć się jazdą :)
~aliiiiii
Hatchback 2.0 CRD 138KM 101kW
Różnie piszą i... dziwię się. To dizel jest i to słychać no i co? Wewnątrz można szeptać i być odebranym. Silnik mruczy sobie, a przy pewnej, rozsądnej prędkości (100-130)nawet cichnie (!) bo dźwięki zostają z tyłu. Dla mnie O.K.
~Łukasz
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Jest cicho ale też **** nie urywa. Powyżej 110 zaczyna się robić szum, jednak nie ma się czym dziwić. Mało opływowe nadwożie, szerokie 17 calowe koła to wszystko ma na to wpływ, jednak komfork jest wysoki.
~V8
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Nareszcie cicho ,poprzedńie auto to był diesel i szczerze go nie lubiałem mimo ze wszyscy twierdzili ze fiaty są ciche. Zupełnie nie rozumiem typów z silnikami tdi trzeba być gluchym....
~TM
Hatchback 2.4 i 16V 173KM 127kW
Do 120 km/h wspaniale, póżniej nieco gorzej. Silnika wogóle nie słychać ale niestety opony 18\" calowe robią szum. Cóż, jak się ma takie felgi jak w amerykańskich teledyskach to chyba musi je być słychać !
~Ewela
Hatchback 2.0 VVT 156KM 115kW
No silnik głośny chociaż klank sportowy to nawet miło się słucha, ale plastiki to też lubią trzeszczeć.. Całe szczeście świetne nagłośnie z tubą w bagażniku- fabryczne!
~Marek
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Silnika nie słychać. Hałasują koła może jakieś inne opony bardziej miękkie ja mam Continental, jeśli puknie w nadkola jakiś piasek czy coś większego mocno słychać.
~Radomir
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Mniejsze,większe szumy przy ponad 120 km, to wynik oporów powietrza i 20 cm prześwitu.Silnik przcuję stosunkowo cicho(porównując np. do nieco głośniejszej nowej octavii)
Dziennik kosztów dla Dodge Caliber
8,1
11,5
~kszesz
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Silnika poza gwałtownym przyśpieszaniem w zasadzie nie słychać. Troche słychać stuki kamyków o progi i szum opon bo mam całoroczne. Ja to słyszę.