Lista ocen Dodge Ram III (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robercik
Pick Up 4.7 235KM 173kW
Kontrowersyjny temat! Jeśli masz firmę i masz potrzebę mieć taki samochód to jest to świetny wybór . Jeśli masz już 2 auta jesteś dobrze zarabiającym człowiekiem to też da się przełknąć . Jeśli myślisz że z pensji zwykłego szarego człowieka utrzymasz auto to się mylisz bo autem rodzinnym jedynym w domu być nie może. Po instalacji gazu ceny spadają o ponad połowę i właściwie jest to poziom dużego rodzinnego auta . Jednak tylko gaz daje taki...
~dejwitt
Pick Up 5.7 345KM 254kW
W tej kategori zawsze biore wszystko pod uwagę, i na pewno nie będe porównywać Dodge np. do jakiegoś TDI, czy innego benzyniaka 2 litrowego. Tak więc jeżeli auto ma 2400kg na pusto, jego pojemnosc to 5.7 343km, 4x4 nie jest źle. Części do niego są śmiesznie tanie (jeżeli się zamawia bezpośrednio w USA).A w PL też nie najgorzej bo średnie ceny takich typowych częsci jak: końcówki drążka to 140zł, sworzeń 120zł,filtr oleju 40zł, filtr powietrza...
~dymecki@poczta.onet.pl Damian
Pick Up 4.7 310KM 228kW
do zakceptowania biorąc pod uwagę gabaryty auta, jeżdżę tylko po Trójmieście i spala mi 19-23 litrów gazu ( instalacja najnowszej generacji ), benzyny podobnie, w trasie jadąc do 110 km/h spalanie spada do 13,5 l/100km,. Co do części to narazie nic mi się nie zepsuło, przegląd w którym wymieniono wszystkie świece,klocki przód, filtr powietrza, filtr oleju + olej syntetyczny,+PRZEGLĄD AUTA ZAPŁACIŁEM 850ZŁ BRUTTO. DOSTĘP DO CZĘŚĆI BARDZO DOBRY
~JAROMIR NOWACKI
Pick Up 5.7 345KM 254kW
MONTOWAŁEM INSTALACJE W ENERGY GAZ POLSKA W WARSZAWIE NA PRADZE POŁUDNIU I JESTEM SZALENIE ZADOWOLONY. TERAZ TO MOJE AUTO JEST EKONOMICZNE, PRZED MONTAŻEM MYŚLAŁEM,ŻE OSZALEJĘ. NIE MIAŁEM POJĘCIA JAK TAKI SAMOCHÓD SPALA I JAKI MAJĄTEK MUSZE PŁACIĆ. Teraz jest super. Energy OK, DOBRY ZAKŁAD MONTAŻU TAKICH SYSTEMÓW.
~Drug
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Auto nie na kryzys, a po kryzysie tymbardziej. Jak już docenisz ile kasy wywalasz w komin to sprzedaj to żelastwo i kup sobie małolitrażowego 3l benzyniaka rodem z europy, a spali połowę tego co Ram. 30l LPG średnio to słaby wynik. Butla 230l starcza na 600km
~dejwitt@op.pl
Pick Up 5.7 345KM 254kW
zuzycie paliwa(lpg) jest adekwatne do gabarytow auta, jego aerodynamiki, napedu,oraz wysokiej pojemnosci, w miescie dochodzi do 26 litrow gazu na trasie od 17-21 litrow takie srednie spalanie ja odnotowuje poza tym nic nie beirze sie zniczego
~BETAMAY
Pick Up 4.7 235KM 173kW
Jak na tak wielkie auto nie jest zle tyle potrafia spalic połowe mniejsze silniki .Zalezy tez od nogi kierowcy mozna osiagnac spalanie 22l/100km a mozna 120 l/100km(teren,reduktory,off road-owa zabawa)
~bodano
Pick Up 5.7 345KM 254kW
Wykożystywałem auto na co dzień do prac remontowo budowlanych,normalna jazda po Warszawie nie ma możliwości zejsc poniżej 25L
~mgr hemi :)
Pick Up 5.7 345KM 254kW
2,5 tony, 345KM spalanie od 21-23 litrów gazu przy jeździe bezstresowej. Na trasie na wczasy spalił 16,6 l.
~jumbo
Pick Up 5.7 345KM 254kW
jestem bardzo ZADOWOLONY koszt przejazdu 100km. to w moim przypadku to ok.35-39zł