Lista ocen DS 4 II (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleksander
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Jest dobrze i równocześnie za dużo tych ustawień systemów dla starszej osoby. Ale powolutku rozszyfrowuję i buźka mi się zaczyna uśmiechać. Można spersonalizować swe ustawienia i przez to nie będziemy podczas jady zajęci ustawianiem, odrywając tym samym wzrok od drogi. Wszystko dobrze pomyślane. Ale zaznaczam trzeba się przyłożyć aby poznać wszystkie przyciski sposoby szybkiej zmiany ustawień.
~Kamil
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Przez pierwsze dni trzeba się przyzwyczaić, ale już potem wszystko jest na swoim miejscu. No, może poza przyciskami sterowania szybami, na które w czasie deszczu po prostu pada w razie uchylenia szyby. System multimedialny i nagłośnienie jakiejś francuskiej marki premium - brzmi fantastycznie, działa płynnie. Pomysłowa podpórka na telefon przed podłokietnikiem i przelotka na kabel ładowania.
~Luki
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
Guziki do sterowania szyby w takim miejscu, że przy otworzeniu szyby w lekkim deszczu woda od razu na nie leci.. mogły zostać na tunelu środkowym jak w DS3.. pozostałe rzeczy - cóż, po francusku, ja się przyzwyczaiłem.. ma fotele z certyfikatem AGR więc w aucie ODPOCZYWAM
~Arczi
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Nie rozumiem, dlaczego słychać na to utyskiwania. Kilka fizycznych przycitsków do ważnych funkcji, przyciski w kierownicy, szybki i wygodny system sterowania bez zawieszek, nowocześnie wyglądający, skróty z małego ekranu - ja nie mam zastrzeżeń.
~jerzy
Hatchback E-Tense 1.6 E-Tense 225KM 165kW
trzeba się przyzwyczaić, jest inaczej niż u niemca
~Kuba
Hatchback 1.6 PureTech 224KM 165kW
Dla mnie super, wszystko czego potrzebuję.
~Michał
Hatchback 1.6 PureTech 181KM 133kW
wszystko jest na swoim miejscu,