Lista ocen Fiat Brava (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 833 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~realista
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Nowy samochód posiada dokładny obraz jakość/cena, ale używany mający 12 lat to jakość coraz bardziej zaczyna zanikać a cena narastać :) Gdy zadbany brava to można nacieszyć się jakością, tylko gdzie kupić dobrze zadbane brava majace przeszło dziesięć lat :) Zaczyna się inwestowanie w czas, aby przedłużyć żywot. Na dodatek mało ekonomiczne spalanie, ale co tu chcieć gdy 12 lat wstecz paliwo nie było po 5 zł :D i nie patrzyło się na ilość...
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto znalazlem przez Internet w programie Fiat Auto Expert. Mieszkam w woj. kuj-pom a auto znalazlem u dealera w Koszalinie. Przeslal mi pare fotek i krotki opis. Samochod kupilem z polroczna gwarancja ktora dostalem od dealera. Auto jest tanie w eksploatacji - ceny czesci zamiennych sa niskie. Auto serwisuje u ´swojego´ mechanika, gdyz BARDZO zawiodlem sie na serwisie oferowanym przez siec fiata. Najgorsze doswiadczenia mam z...
~tomektoro@wp.pl lub mikuccy@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
do 30 000 zł, można kupić Bravę , tak jak ja w 2004 model 1.2 16 v steel z wspomaganiem, dwoma poduszkami, abs z ebd, klimatronik, elektryka, radio. welur z salonu, bezwypadek, pierwszy właściciel, przebieg 32 000km, co tu dodac jak byle corsa czy clio nowe to prawie 40 000 zł, a kufer, ceny przeglądów i koszty napraw -nie ma o czym gadać, polecam, moze jeszcz brak mi tylko diesla 1.9 i będzie ok, i podobno nia kradną tak jak niemców...
~melo15
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Jeśli chodzi o mój konkretny model to nie zamierzam jej sprzedawać chodź stać mnie na dużo lepszy samochód.Dostane za nia góra 14 tys zł a tyle warta napewno nie jest.Za dobrze mi sie nią jeździ i za dużo frajdy mi daję ten silniczek by sprzedawać go za marne gorsze za które moge sobie kupić jakiegoś szrota z niemiec.Także Bravy są dobrym rozwiązaniem dla kupująch,gorszym dla sprzedających:)
~cezary@factum.com.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
W porównaniu z innymi markami (np. opel, ford) cena jest b.zachęcająca przy oferowanym wyposażeniu (w moim egzemparzu brakuje co prawda wyposażenia z modelu na 2000r. - ABS, 2 airbag). Nowa Astra II czy Focus są w porównywalnych cenach co nowa Brava 80SX ale bez takiego samego wyposażenia. Brava mogłaby byc moim następnym samochodem w obecnej wersji ale nowy model 5d niezbyt mi się podoba.
~wojtek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
jakosc zadawalajaca samochodzik juz nieprodukowany wiec mozna go kupic za bardzo male pieniadze mamy w tym nowocesny silnik disla oczywiscie musi byc z klima i dosyc duzy zdecydowanie polecam sam jezdze juz trzecia taka brawka z tym ze pierwsza byla z silnikiem 1.9TD100KM+klima 1998R ,druga 1.9JTD105KM+klima 2000R i obecna 1.9JTD105KM+klima 2001R i wszystkie rewelacja
~Żurek / jareczek.zureczek@autograf.pl
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
cena jest bardzo niska jak na klase samochodu i w porownaniu z konkurencja wypada calkiem niezle. ale pewne jest jedno trzeba kochac ta marke aby sie na nia decydowac moja wada jest sentyment do fiatow ktory bierze sie chyba z tego ze to juz moj 3 samochod tej marki i w mojej rodzinie nie jezdzi sie innymi tylko nie wi9em czy to wada czy zaleta. slepo zakochany:)
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jest to stosunkowo niedrogie auto o dość bogatym wyposażeniu jak na tę klasę samochodów, rzadkie wizyty w serwisie (co 20 000km) oraz niskie zużycie paliwa dodatkowo obniżają jego koszty eksploatacji. Jest to już druga Brava, którą eksploatuję (poprzednia benz. 1,4 też była z Turynu i przez 3 lata tylko tankowałem paliwo i jeździłem.
~ScaRRed scarred1@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Kosztował 56 000 zł - jakość/cena na dobrym poziomie. Przydałaby się klimatyzacja w tej cenie ale nie można mieć wszystkiego :) Ceny części niskie więc w razie jakiejś awarii można bez bólu charakterystycznego dla chociażby japończyków naprawić usterkę. Nie wiem ile taka Brava z 2000 roku kosztuje teraz bo prawdę mówiąc nie mamy zamiaru jej sprzedawać ;)
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~Zbig_P
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Kupiłem ten samochód (przebieg 45000) po tym jak rozbita została moja alfa 145. Brava to samochód prymitywny i ostrzegam wszystkich przed kupnem. Jeździ, ale bez przerwy coś trzeba w nim robić. Tandetne materiały wykończeniowe. Takież rozwiązania konstrukcyjne. Samochód dla prostaków. Niestety sprzedaż bardzo trudna, stąd nim nadal jeżdzę.