Lista ocen Fiat Brava (646) - Całokształt

Na liście zabraknie 590 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Magda
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
To auto to porażka!Byłam nieszczęsliwą posiadaczką Bravy z motorem 1.6 z 1998 i ani to wygodne ani ładne jedyne co to lubiało się psuć!!Naprawdę nie wiem jak ludzie mogą jeżdzić takimi zapyziałymi wrakami.Ktoś mądrze napisał,łysol za kierownicą tablice PKA i muzyka na cały regulator,auto dla debili i biedaków bez gustu...
~Wróczek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Od biedy ujdzie to auto,ale znalezienie zadbanego egzemplarza graniczy niemal z cudem.Swoją brave kupiłem za 6000tys i sprawuje się żle.Najbardziej wkurza to \"smocze\" spalanie i topornie wchodzące biegi.Po stronie zalet,to nawet zadowalające przyspiesznie i w miarę nowoczesny wygląd,i na tym niestety koniec zalet.....
~henryk II
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
zakochałem się w tym aucie. duże, wygodne, ekonomiczne i ładne. niestety moje serce zostało złamane. mimo zainwestowanych pieniędzy w to auto nie odwdzięcza się i nie widać by miało kiedykolwiek to zrobić. bez przerwy coś jest do naprawy. Prawda jest taka że mój egzemplarz jest już mocno zużyty w lepszym stanie może jest inaczej.
~adas12051992
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
samochodzikowi nie straszna jest rdza mimo paru wgniecen spowodowanych uderzeniami, odpryskow lakieru nie ma nawet grama rdzy kolejna sprawa jest kapitalny silnik naprawde trzeba miec ogromny talent zeby go zajechac, nie uzywany zima przez pare dni zostawiony na dworze (-20) odpala odrazu bez najmniejszych problemow
~Fil
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Jak za tą cenę (4500 zł) nie ma nic lepszego w tej klasie i z takim wyposażeniem (el. szyby, el. lusterka, wspomaganie, centralny zamek, regulacja fotela kierowcy i kierownicy). Idealny samochód dla rodziny. Design powala na głowię wiele obecnie produkowanych niemieckich kempfwagonów, ten samochód ma po prostu to coś;)
~Zydanet83
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Podsumowując: Brawa to dość dobre auto posiadające szereg wad ...ale i także pozytywnych cech ... Słabą stroną tego modelu jest słaba tapicerka, klamki, oraz zawieszenie ... Lubią też występować drobne usterki które potrafią unieruchomić auto.. Ale to po prostu fiat i każdy z nas powinien się z tym liczyć ..
~kisia63@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Po pierwsze \"Brava dla Italii!\". To oddaje wszystko. Ładne, przestronne niezbyt awaryjne auto dla rodziny z bagażem. Jest kilka niedoróbek montażowych, które potrafią nieźle wkurzyć, jeżeli np. chcesz wymienić trzecie światło \"stop\". No i te klamki, to jest tragedia! Już siena ma lepsze. Poza tym jest ok.
~Radek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Jestem zadowolony z jego parametrów i podoba mi się jego wygląd. To jedna z lepszych konstrukcji Fiata. Wygodny, bezpieczny i dynamiczny. Doskonały dla rodziny 3-4 osobowej zarówno po mieście, jak i w trasie. To nie BMW, ale przyjemnie zaskakuje. A i tak na trasie w Niemczech BMW uciekło mi dopiero powyżej 200km/h!
~Asia/KrK
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
auto mam z włoch przywiezione wiec troszke poobijane bylo do tej pory wymienilam prawy wahacz i silniczek krokowy troche szwnkowal ale ok, ogolnie polecam jezdzi sie swietnie jak ktos ma pełne wspomaganie to po miescie mozna paluszkiem kierownica krecic:) szyber-dach, klima, 1.6 ,wszystko elektryczne naprawde ok!
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~Jurek
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto wygodne z dość dużym bagażnikiem. W tej wersji silnikowej oszczędne. Ładne wnętrze. Jednak zawieszenie stanowczo za niskie, wycieczki w tzw. teren mogą się skończyć uszkodzeniem, a zimą zakopaniem w śniegu. Auto należy ocenić dobrze, ale ze względu na to co przed chwilą napisłem po raz drugi bym go nie kupił.