Lista ocen Fiat Brava (444) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 792 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Silnik głośny i ma nieprzyjemne brzmienie (jak moja kosiarka do trawy). Głośne zawieszenie , nie ma znaczenia czy jedziemy 20km/h czy 120km/h.
~Junior
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Wspomniane przeze mnie drgania przenoszone przez zawieszenie, podskakująca tylna półka i silnik - trochę głośny ale przecież w 16V o to chodzi!!
~bazant52@op.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Miłe zaskoczenie.Brava jest bardzo cicha.Na postoju aby dowiedzieć sie czy silnik pracuje trzeba popatrzeć sie na obromierz.W czasie jazdy również jest cicho.
~czypor
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
pierwsze wrażenia się najbardziej liczą.jazda jest miła choć twarde zawieszenie na naszych drogach, przynajmniej w miescie przeszkadza.
~fabick
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Diesel jak to diesel, troszeczkę go słychać przy wyższych obrotach i szum powietrza przy V>130 km/h też ale bez przesady. Jak dla mnie OK.
~tomek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jest najgorzej, mogłoby być lepiej. Da się jechać i przy dużych prędkościach nawet spokojnie rozmawiać, ale są lepiej wyciszone samochody.
~Rademal
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Auto jest bardzo ciche. Porównywałem z innym i autami tej klasy. Np. Golfem 3. W Bravie jest zdecydowanie ciszej. Słychać jedynie specyficzny dzwięk silnika.
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Silnik słychać tak jak benzynowy, nie ma drgań jak przy starych dieslach. Szyby boczne dość słabo tłumią hałas, brak trzeszczących elementów.
~Piotrowski
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Do 120km/h Brawka jest milo cicha. Powyzej zaczyna sie troche glosno - jednak wszystko jest OK.... no chyba ze ktos jezdzi autami wyzszej klasy.
~Artur
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
No jest to diesel wiec nie ma się co cudów spodziewać. Przy prędkości podróżnej (120-130 km/h) uszy nie puchną i rozmawiać się swobodnie da.