Oceny Fiat Brava 1.4 12V 80KM 59kW 1995-1998

Najnowsze oceny Fiat Brava 1.4 12V 80KM 59kW 1995-1998

3,1
~Prusti
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Fiat Brava 1.4 12V... Jeśli ktoś zastanawia się nad jego kupnem to zdecydowanie odradzam ten silnik! To bardzo nieudany fiatowski eksperyment! Pomijając wpadkę silnikową, auto jest jak najbardziej godne polecenia. Przestronne, komfortowe i nie ma co ukrywać - ładne :) Prowadzi się go pewnie, ma całkiem dobre hamulce, ergonomia na bardzo wysokim poziomie - regulacja wysokości kierownicy oraz fotela kierowcy bardzo mi odpowiada. Piękna bryła...
3,8
~SRC
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Ogólnie samochodzik sprawia wrażenie bardzo solidnego. w porównaniu do Golfa II którego miałem wcześniej to wręcz rewelacyjny. Poza drobnymi wadami nie znalazłem poważniejszych mankamentów :) Trzeba oddać Fiatowi szacun za bryłę nadwozia, bo jest ponadczasowa :) Nawet po tylu latach nie odstaje za bardzo wyglądem od nowych samochodów. Autko jest troszkę paliwożerne, ale nadrabia nie najgorszą dynamiką jak na tą jednostkę napędową :) Dobry...
~polak
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Jestem zadowolony nawet bardzo, za te pieniądze naprawdę warto było pomimo to że to TYLKO (AŻ) FIAT :) OBY NASTĘPNE AUTKO NIE PSUŁO SIĘ CZĘŚCIEJ JAK TO :) Najdłuższa moja trasa to ok. 4800 km (Belgia Francja Luksemburg) bez problemu.
~Fil
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Jak za tą cenę (4500 zł) nie ma nic lepszego w tej klasie i z takim wyposażeniem (el. szyby, el. lusterka, wspomaganie, centralny zamek, regulacja fotela kierowcy i kierownicy). Idealny samochód dla rodziny. Design powala na głowię wiele obecnie produkowanych niemieckich kempfwagonów, ten samochód ma po prostu to coś;)
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Gdy słysze lub czytam że silnik 1,4 12V to awaryjna oraz fatalna jednostka napędowa to poprostu nie chce mi się w to wierzyć. Jak będzie się pilnowało wymiany oleju (podstawa), filtrów, świec i kabli WN to nie będzie ten silnik sprawiał żadnych problemów. Zawieszenie jest bardzo trwałe. Zasłużone 5 :)
3,7
~MMarek17
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Mimo pewnych fabrycznych mankamentów samochodzik fajny i niedrogi w eksploatacji. Jak się trafi nadobry egzemplarz to nie ma problemów. Po za tym wg mnie ładny nawet po tych kilkunastu latach od momentu wejścia na rynek.
~akarr
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
To auto nauczyło mnie że jak kupisz coś tanio to dwa razy zapłacisz.Podoba mi się stylistyka tego modelu ale cała reszta to ciąg niepowodzeń.Autko jeżdziło przez ostatni rok na LPG i dlatego niechciałem się go pozbyć ,lecz narastające problemy spowodowały że poddałem się.
3,4
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Autko jest po prostu średnie! ale to w końcu autko dla przeciętniaków, hi! hi! Jeśli będzie się o nie dbało, to dobrze będzie służyło, jak w przypadku wielu innych. Ja jestem naprawdę z mojej Kruszynki zadowolona!
~Zbyszek Solec Kujawski
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
To mój pierwszy fiat z wyzszej półki( pomijając fiata 126p)Jak narazie jestem zadowolony!W miesiącu robie ok 1000 km. Narazie mnie nie zawiodła! Bardzo podoba mi sie wygoda jazdy!!! Wszystko w dobrym zasiegu dłoni kierowcy! Jakosc materiałów moze nie jest idealna ale styl wykonania pokazuje ze Włoskie samochody górują pod względem dobrego smaku i ekskluzywnosci w tak tanim samochodzie!!!
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Ogólnie całkiem przyzwoity samochód, ładny wygląd zewnętrzny, ciekawe wnętrze, minus to słabe światła oraz z czasem klekotajacy wałek.