Oceny Fiat Brava 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Brava 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001

~Damian: Dudi77@dit.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony, w porownaniu do poprzednich moich aut w benzynie i benz.+gaz, to jest to moje najlepsze auto. Bardzo ladnie przyspiesza i fajnie sie wyprzedza - bez stresu, ze auto musie sie jeszcze rozpedzic. Polecam. Wprawdzie przygotowanie auta do jazdy i naprawa pompy wtryskowej pozarly mi lacznie ok. 2200zl, ale uwazam, ze bylo warto i wierze, ze teraz jeszcze dlugo pojezdze. Przebieg byl potwierdzony ksiazka serwisowa. AUTO...
3,3
~Adam
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Za całokształt solidna czwórka. Dobry - mocny - motor i przyjemne prowadzenie przy bardzo małym spalaniu. Do tego solidne zabezpieczenie antykorozyjne. Żeby nie było za wesoło - dużo drobnych awarii i kiepska jakość wykonania potęgowana trudnym dostępem do większości mechanizmów
3,4
~Marek
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
W momencie zakupu ok10tyś tańszy od innych diesli w tej klasie. Przestronny, szybki, dynamiczny, ekonomiczny i cichy. Kiedy przejechałem się nim pierwszy raz na jeździe próbnej w salonie wiedziałem, że muszę mieć ten samochód. Niestety z czasem okazało się że nie jest tak pięknie. Przez pierwsze 3-4 lata super. Później zaczęły się problemy. No i ta miska olejowa !!!
~rrobb
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo dobre połączenie oszczędnego silnika i ergonomicznej karoserii, cicho wygodnie i dynamicznie jak na fiata super no i cena za diesla bardzo atrakcyjna.Polecam osobom szanującym samochód,nie jest toauto dla wariata
~cctwins@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
ogólnie nie jest źle, denerwujące są trzeski plastików - ale to chyba tak jest FIAT-a (w CC też tak było), ekonomia ok - jeżdże taniej niż CC 1100, jeżeli chodzi o spalanie, gorzej z przeglądami - tu jest zdecydowanie drożej :( (ok 600 PLN po 80 tyś km - dwa razy drożej niż w CC), czeka mnie jeszcze wymina wahaczy z przodu bo już stukają
~FiatBrava1.9TD100KM
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
auto ma bardzo oryginalnie wymyślone paski jako światła to dodaje całego uroku temu samochodowi. na oryginalnych alufelgach Fiata 15\' bardzo ładnie się prezentuję
2,7
~Rafffik
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Samochodzik przy 16\" felgach nawet nieźle wygląda z przodu agresywny charakter z tyłu światła paski bardzo fajny pomysł Fiata.
~rozsądny
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Inwestycja w turbodiesel Fiata okazała się strzałem w 10. Auto jest elastyczne, pali bardzo mało, fajnie przyśpiesza. Ma mocniejsze zawieszenie od wersji benzynowej, dobrą klimę i ABS. Polecam.
~Adam
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Spore i ładne autko rodzinne ze swietnym silnikiem.
~Krzysiu Golat
Hatchback 5d 1.9 TD 100KM 74kW
Bardzo fajne auto. Mocny silnik, rewelacyjne przyspieszenie.