Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Łukasz, 11 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2010
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Auto może się podobać. Potrafi zadowolić najbardziej wymagających kierowców. Użycie nieco lepszych materiałów w środku (szybkie wycieranie się) byłoby dużym plusem dla tego modelu.
Na 5 i 6 biegu można jeżdzić praktycznie od 60 km/h. Pracuje bardzo cicho i przyjemnie dla ucha.
Poprzednio jeździłem automatem więc jest to bardzo miła odmiana.
Na początku nie czułem samochodu ale po przejechaniu 500 km przyzwyczaiłem się. Po włączeniu trybu CITY parkowanie staje się dziecinnie proste.
Do przodu i na boki doskonała. Minus za widoczność przez tylnią szybę. Rekompensują to duże lusterka boczne.
Wszystko jest tam gdzie powinno być. Poruszanie się po wszystkich funkcjach i gadzetach tego auta jest intuicyjne.
Auto rozgrzewa się praktycznie po niecałym kilometrze jazdy.
Z przodu wystarczająco dużo miejsca nawet dla wysokich kierowców. Z tyłu nie miałem okazji podróżowania ale myslę że miejsca jest wystarczająco dużo jeśli chodzi o pojazdy w tej klasie samochodów
Daję 4 ponieważ mam 17 calowe koła i są nieco głośne, poza tym półka w bagażniku pozostawia wiele do życzenia.
Przy jezdzie zgodnej z przepisami: miasto 50 - 70 km/h - 8,5 l/100km trasa 100 - 120 km/h - 6,7 l/100km
Nic dodać nic ująć. Przy zakupie wybierałem z renault megane, citroen C4, dacia duster i fiat bravo. Zdecydowanie najlepszy jest bravo.
Nie mogę się wypowiedzieć w tej kwestii. Auto posiadam zbyt krótko aby coś w tej materii napisać.
j.w

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW [l/100km]