Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Morro, 16 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Mały a Szybki wariat :)
Samochody na F i Fiaty i Fordy .... Poprostu Fiat Bravo to sposób na przelamanie tej opinii i poprawe klopotów Turyńskiej kompani samochodowej. W swojej klasie auto z górnej półki
Bardzo cicha praca. Na luzie tego silnika nie słychać. Elastyczny na 6 tez przyspiesza
Synchronizacja ok w góre. Przy redukcji z 5 i z 6 ki trzeba przyzwyczaic sie do precyzyjnego wybierania połozenia gałki zeby wrzucić to co sie chce a nie 3 ke
Doskonale trzyma sie drogi w zakętach auto jest stabilne. Wada nasze drogi !!! W koleinach na szerokich oponach trzeba czasem mocno walczyć.
W przód fantastycznie. Lusterka boczne fantastyczne. Do tylu trzeb asie przyzwyczaic i wyczuć. Zatoczka robi trudności dopuki sie nie nauczymy wyczuwac odległosci. Inaczej pozostaje System ostrzegania.
Z tylu nie jeżdzilem. Z przodu Siedzenie pasazera za ubogo wyposazone. Kierowca ma wszystko co trzeba pod ręką. Zestaw Blue & Me Fantastycznie pomaga z obsługą telefonu.
Klimatyzacja super dziala u mnie automatyczna dwustrefowa. Boczne nawiewy w slupkach na lusterka 5+. Chłodzenia niesprawdzilem bo auto mam od listopada. Szyba przednia szybko jest ogrzewana. Wciskamy tylko przycisk maxymalny nawiew na przednią szybe
Jak kogoś przewioze zTyłu i bedzie sie skarzył to dam 4 :) Z przodu jest gdzie nogi wyciagnąć :) Podlokietnik dla kierowcy miedzy siedzeniami a takze półeczka w drzwiach kierowcy usytylowana tak zeby łokiec odpoczywał. Usytulowanie środkowej czesci deski rozdzielczej w stronę kierowcy od razu mówi kto tu rządzi.
Samochód w środku jak i na zewnatrz pracuje bardzo cicho. Narazie nic nie skrzypi z plastików oby tak do konca.
Co do zuzycia to zamało przejechalem zeby opinia była relatywna. Mój styl jazdy jest dynamiczny dlatego średnia obecnie 10.4 , ale to głownie w Warszawskich korkach. Na trasie 6.8. JAk sie chce to mozna zejsc naprawde nisko. hamowanie silnikiem i jazda na 2500 obrotów.
Moja wersia Tour de Pologne. Z wyposazeniem dodatkowym i z obniżkami w cenie auta super. Podobnie wyposazony Leonik czy Golf V to wiecej 20 000 nie wiem jak po rabatach, ale VW takich nie daje.
Do tej pory brak. Zawiudl tylko Dealer nie wsadzili mi dywaników i gaśnicy.
Do tej pory Brak i niech juz tak zostanie....

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW [l/100km]

8,2