Lista ocen Fiat Cinquecento (1451)

3,3
~Maciej Siudym
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Autko jeśli zadbane (jak moje), jest dobre dla studenta do jazdy po mieście, niestety jest zawodne i częste wizyty na stacji obsługi
4,1
~hubert
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
jestem zadowolony a w tle innych aut to conie go dość wycoko. a jako że mam jeszcze 126p, lanosa, nexie, akcenta, i dwa busyto mam w czym wybierać. dlatego nie dziwcie sie że auto to jest z 94r. i ma tylko 45tys.
~zulek wasilków
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
auto małe w sam raz na dojazdy do pracy czy uczelni, raczej nie do popisów, mało dynamiczne i dość słabe, ale za to bardzo zwrotne i bardzo dobrą widocznością. Na uwagę zasługuje też ekonomia jazdy przy założeniu że nic się nie psuje bo cześci fiata są dość lichej jakości i elementy plastikowe się po prostu dość szybko zużywają. Auto dla kogoś o "lekkiej nodze". W moim modelu dosć słabe szyby szybko się porysowały od odśnieżania a nie używałem...
3,7
~krzysiek86
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mam 13 letniego CC 900 i polubiłem ten samochód ale to nie wyścigówka i czasem byle jaki samochód jest na światłach szybszy. Koszty napraw nie są duże i większość napraw można zrobić samemu a sam więcej włożyłem w upiększenie samochodu w postaci wyciszenia wnętrza, lepszego radia, dodatkowego obrotomierza oraz halogenów i spojlera.
2,8
~elpolacco
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
Silnik miałem po remoncie. Dołożyłem do niego 600 zł za części: (wałek rozrządu, rozrząd, popychacze, uszczelka pod głowicą itd + jeszcze 300zł za naprawę u mechanika. Jest to za słaby silnik jeśli jeździ się nim więcej jak 2 osoby ponieważ wtedy nie można nazwać tego jazdą i napewno nie będzie ekonomiczny. Mi potrafił spalić 9-10l gazu :/ (Silnik)
~Marcin Jastrzębie
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
w miare ekonomiczna konserwa niestety tylko dla kawalerów
~adulek Gdańsk
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
To jest fiat.Delikatne auto blachy super(nic sie nie dzieje mimo ze pod chmurka),silnik polecam odmiany 900-1100(jesli 700 to starszą wersje bez "japończyka")nie polecam instalacji LPG bo rowery szybciej jezdżą.Jesto auto 2 osobowe za to pakowne po złozeniu tylnej kanapy.Jesli ktoś nażeka na cieniasa niech śobie kupi nowe auto(od 40000pln)tylko za co?
~Przemek premator@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
jak jedziesz samemu to możesz nieźle odstawić sąsiadów na światłach :)), na dwóch pierwszych biegach masz niezłe odejście, trójka tak sobie, a 4 i 5 to biegi tzw. ekonomiczne (znaczy : niesportowe) (Silnik)
~Krzychu M. (korpik@wp.pl)
Hatchback 3d 0.7 30KM 22kW
mam to na co liczyłem - tanie auto z maksymalna funkcjonalnością. Zimą palił mi dużo (małe trasy do 4km) bo ponad 12l to jest dużo. Ale teraz gdy jest ciepło, to na trasie poniżej 4.2l tak jest fajnie - no nie? Tylko te 2 -gary wibrujące na niskich obrotach... ehhh no cóż
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento
6,6
3,5
~bemol@piasta.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
jakbym mógł wybrać to bym postawił 3,5 , a dla kupujących powiem tak - jak przesiadasz się z malucha - odczujesz wielka różnice na + , jeżeli ma być to pierwszy samochód , to może dołóż jeszcze te 3-4tyś i kup se seicento 899 z SPI (różnica między cieniasem 1997 a seicento 1997-98)